(4.83) Cybex Balios – najlepiej sprzedający się wózek tej firmy – trochę dzięki „Lewemu”

Cybex Onyx 2012

Cybex Balios M 3w1 2017


Forum wózków przedstawia: opinie o modelu Cybex Balios M . Jest to wózek o dobrej relacji ceny do jakości, za który trzeba zapłacić od około  1290 zł za samą spacerówkę poprzez 2w1 za  1750 zł,  3w1 za  2300 aż  do  3000 zł za wersję 4w1 z fotelikiem Maxi Cosi Cabriofix i bazą isofix. Tak więc producent przewidział możliwość zakupu każdej konfiguracji, a klient musi już sam zadecydować.
W rankingu wózków dziecięcych  bardzo wysoko – cały czas z tendencją rosnącą dzięki coraz większej popularności i rozpoznawalności u klientów. Jednym z czynników napędzających popularność jest fakt, że bardzo podobny model  z firmy Cybex by Jeremy Scott wybrali państwo Lewandowscy dla swojej córki Klary. Tylko za Baliosa trzeba zapłacić cztery mniej, a i tak można się poczuć przez chwilę jak jeden z najlepszych piłkarzy świata.
To kompaktowa miejska konstrukcja, z rozwiązaniami, które bardzo ułatwiają obsługę i użytkowanie wózka, takimi jak składana gondola, składany stelaż wraz z siedziskiem spacerowym, niska waga przy relatywnie dużych kołach.
Pochwalić tez trzeba stabilne i wygodne siedzisko spacerówki. Ponieważ jest to wózek miejski producent zastosował tylko niedużą amortyzację.
Atrakcyjnym rozwiązaniem są uniwersalne adaptery dołączane do gondoli wózka 3w1, za pomocą których na stelażu wózka można zamontować fotelik samochodowy Cybex Aton, Maxi Cosi Cabrio, Besafe Izi go – Nie jest to żadnym zaskoczeniem, jako że firma Cybex słynie z produkcji bardzo bezpiecznych fotelików samochodowych.
Waga produktu w wersji spacerowej wynosi 10,6 kg.

Czas oczekiwania na dostarczenie wózka  wynosi od 1 do 3 tygodnia. Do przyjęcia.

Dodaj Komentarz

Translator

Maxi Cosi - 10%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 10%

Recenzje i komentarze klientów


css.php