(4,23) Britax Romer Dualfix i-Size RWF obrotowy od urodzenia

Nowatorski fotelik Britax Romer Dualfix i-size

Nowatorski fotelik Britax Romer Dualfix i-size

Britax Romer Dualfix i-Size

Ceny: Dualfix isofix:  1300 -1400 zł
Dualfix isofix i-size :2000 -2250 zł
Dualfix M isofix i-size :1700 -2000 zł

Kolory fotelika
Fotelik pięknie się prezentuje wizualnie, co podkreślają zarówno użytkownicy, jak i blogerzy i eksperci z branży dziecięcej. Do tej pory Britax nie  rozpieszczał klientów jakimś nadzwyczajnym designem, ale Dualfix zdecydowanie złamał ten stereotyp .

Britax Dualfix Obrotowy RWF

Dualfix Obrotowy RWF

Przedział wagowy i wzrostowy
Jako, że omawiany fotelik jest i-sizowy to oficjalną podstawą jego stosowania jest kryterium wzrostu. Dualfix i-Size jest przeznaczony dla dzieci mierzących od 40 cm do 105 cm, natomiast według dotychczasowych podziałów wagowych daje to zakres od 0 do 18 kg, a według kryterium wieku – od urodzenia do mniej więcej 4 lat.

Niektórzy rodzice mają wątpliwości czy takiemu maleństwu zaraz po urodzeniu będzie wygodnie i bezpiecznie w tak dużym foteliku. Nie ma najmniejszych obaw, gdyż duża wkładka dla noworodka świetnie spełnia swoja funkcję, chroni maluszka i daje 100% komfortu.
Dla wielu zmotoryzowanych użytkowników wadą fotelika jest, że nie można go wyjąć z samochodu tak jak nosidełka 0-13 kg, chociaż fotelik może być stosowany  zaraz od urodzenia. Przyczyna jest oczywista: jest nią zupełnie inna funkcjonalność ( obrotowy, RWF, uniwersalny)  fotelika i poziom bezpieczeństwa, stąd też nieporównywalna jest jego waga i rozmiary.
Jednak dla zwolenników tradycyjnego nosidełka – fotelika 0-13 kg, który można wpiąć w wózek 3w1, firma Britax przygotowała model Dualfix M i-Size. Jest on tańszy o około 300 zł od omawianego modelu, a różni się tylko tym, że nie posiada wkładki dla noworodka, czyli oszczędzamy dokładnie tyle, aby zaraz po urodzeniu zakupić klasyczny fotelik 0-13 kg do samochodu i do wózka 3w1, z jego wszystkimi zaletami, a gdy dziecko podrośnie otrzymujemy pełnię możliwości fotelika Dualfix, bez – już wówczas – zbędnej wkładki. Czyli zarówno finansowo jak i funkcjonalnie jesteśmy „do przodu”

Fotelik został pozytywnie oceny  w rankingu fotelików, chociaż nie został poddany jeszcze wszystkim testom, stąd umiarkowanie wysoka nota z samego bezpieczeństwa. Czyli tutaj rezerwy jeszcze są, ale trzeba poczekać na kolejne próby.

Użytkownicy bardzo chwalą łatwość z jaka obsługuje się fotelik, montuje, umieszcza i przypina dziecko, napina dziecko czyli wszystko szybko, bezproblemowo i bezpiecznie.

Funkcje i cechy fotelika

  • przodem tyłem do kierunku jazdy – łatwa zmiana kierunku
  • regulacja pozycji i nachylenia
  • ergonomiczne wysadzanie z samochodu zarówno dla rodzica, jak i dla dziecka dzięki obrotowości fotelika
  • regulowana rama antyrotacyjna
  • świetne dopasowania do auta
  • systemy bezpieczeństwa chronią dziecko niezależnie od kierunku kolizji
  • produkowane w Europie
  • tapicerka łatwa do zdjęcia i prania
  • konstrukcja fotelika poddana wymagającym testom w fazie projektowej

Cena fotelika Britax Romer Dualfix jest niemała, ale spokojnie znajdziecie Państwo sklepy, gdzie dzięki konkurencyjnej ofercie zapłacicie zań poniżej 1400 zł za model nie i-sizowy. W zamian otrzymujemy wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki niebanalnym i nowatorskim technologiom, o których można przeczytać powyżej.

 

Dodaj Komentarz

Translator

Bebetto - 30%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 30%

Recenzje i komentarze klientów


css.php