(4,78) Mutsy Nexo – spacerówka marzenie, ale kosztuje niemało

Mutsy NExo wózek ekskluzywny

Mutsy Nexo ekskluzywna, lekka i duża spacerówka

Mutsy Nexo

Średnia cena rynkowa spacerówki Mutsy Nexo waha się w przedziale 1300 zł do 1400 zł .

Ceny wózków Mutsy są na nieszczęście klientów dosyć wysokie i bardzo stabilne, dlatego jedynym sposobem ich obniżenia  jest skorzystanie z kuponów rabatowych oferowanych przez niektóre sklepy internetowe.  Warto poszukać korzystając z poniższego cennika.

Mutsy aktualny cennik Kupon Rabatowy Mutsy Nexo

Zalety i wady

Cena jest niewątpliwie z”górnej półki” , ale kilka cech charakteryzujących omawiany model  daje asumpt do  stwierdzenia, że zbliżył się on do ideału spacerówki. Mamy tu na myśli głownie lekkość  – niska wagę – w wersji spacerowej to zaledwie 8,7 kg  i dużą obszerna przestrzeń dla dziecka w siedzisku spacerowym Są to przymioty wyjątkowo pożądane przez wielu klientów. Jeśli dodać do tego świetny wygląd  i elegancję z subtelnie wkomponowana eko-skóra .
Tuatj ciekawostka wydaje się, że sztuczna skóra jest gorsza od naturalnej. Jednak w przypadku elementów wózka takich jak rączka czy pałąk dużo lepiej sprawdza się właśnie eko-skóera, gdy nie rozciąga sie gdy ” złapie ” trochę wilgoci.

Znalazło to swój wyraz  rankingu wózków spacerowych  może pochwalić się w zwiazku z tym bardzo wysoką pozycją.
Oprócz walorów wizualnych Mutsy Nexo jest kompaktowy i łatwo się składa, co jest bardzo ważne, gdy często podróżujemy.
Model ma lekką aluminiową konstrukcję i piankowe koła. Przednie koła są skrętne z możliwością blokady do jazdy na wprost. Siedzisko spacerowe ma kilkustopniową regulację oparcia i podnóżka.
Holenderski producent przyzwyczaił nas do doskonałej jakości i w tym aspekcie jest cały czas konsekwentny. Dzięki dodatkowym adapterom wózek jest kompatybilny z najlepszymi fotelikami na polskim rynku: Safe2go, grupa 0+,Maxi-Cosi, grupa 0+ (Pebble, Pebble plus, Cabriofix, Citi), Kiddy (Evolution Pro, Evolution Pro 2, Evo-luna i-size), Cybex (Aton, Aton 4, Aton Q, Besafe: iZi Go (x1) , iZi Go Modular

Jedynym faktycznym mankamentem tego wózka dziecięcego jest dosyć wysoka cena .  Teraz w dino.sklep.pl można kupić ten wózek z 3% rabatem.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php