4Baby City opinie (3,98) · Estetyczna miejska parasolka, za niewielkie pieniądze

4Baby City

4Baby City

Cena rynkowa wózka spacerowego 4Baby City kształtuje się w granicach 350 zł .
Urodziwa miejska parasolka City o ciekawej kolorystyce i banalnie prostej obsłudze to wózek w sam raz na codzienne wypady na zakupy, do jazdy komunikacją miejską czy spacery po parku. Nie jest on jednak przystosowany do jazdy w trudnym terenie, a jego jakość jest raczej przeciętna.
Jeśli chodzi o cechy tego modelu, to posiada wszystkie kółka podwójne, przednie zaś skrętne z możliwością blokady do jazdy na wprost, ponadto  odchylane do pozycji leżącej siedzisko i regulowany zagłówek.
Spacerówka wyposażona jest w kosz na zakupy, okrycie na nóżki, odpinany pałąk oraz wygodny uchwyt do przenoszenia. Jak przystało na ten typ wózka jest mały po złożeniu i bardzo lekki – waży zaledwie 7,2 kg. Mocną stroną jest także jego cena, która kształtuje się w granicach 350 zł.

2 Odpowiedzi do “4Baby City opinie (3,98) · Estetyczna miejska parasolka, za niewielkie pieniądze”

  1. aga pisze:

    Wózek jest faktycznie koszmarny-na śliskiej powierzchni przednie koła tracą przyczepność i ustawiają się prostopadle di kierunku jazdy-stanowczo odradzam!

  2. daria pisze:

    Ludzie nie kupujcie tego wózka -to gowno jakich mało-chinska tandeta,corka w nim zjeżdża-pasy są za wysoko-nid dostosowane do 14 miesięcznego dziecka! Koszmar,zle się prowadzi,kola szybko się rozklekotaly

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Bebetto - 30%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 30%

Recenzje i komentarze klientów


css.php