4Baby Shape opinie 2012 (3,94) · Urokliwa parasolka za niewielkie pieniądze

4Baby Shape 2012

4Baby Shape 2012

Realna cena parasolki 4Baby Shape to koszt rzędu zaledwie 289 zł. i może pochwalić się nie najgorszymi pozycjami w rankingach.
Shape to tegoroczna nowość firmy 4Baby, przyjemne połączenia kolorystyczne, kompaktowy charakter i niska cena sprawiają że jest to model budzący zainteresowanie.
Jako, że jest to parasolka jest lekki i mały po złożeniu, bez problemu można go przewozić w bagażniku czy w komunikacji miejskiej. To typowy wózek miejsko-urlopowy, dobrze radzi sobie w krętych alejkach marketu, czy też na spacerze, nie jest on jednak odpowiedni na trudne warunki. Parasolka ma regulowany podnóżek, oparcie odchylane do pozycji leżącej i przednie koła skrętne z możliwością blokady do jazdy na wprost. W komplecie do wózka znajdują się: okrycie na nóżki w kolorze wózka odpinana barierka i kosz na zakupy. Waga jest niska – 7,1 kg, cena zaś korzystna – 299 zł. Ogólnie wózek oceniamy dobrze, z czasem okaże się czy spełnia wymagania klientów i czy na dobre zagości w domach szczęśliwych rodziców.

Dodaj Komentarz

Translator

Bebetto - 30%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 30%

Recenzje i komentarze klientów


css.php