ABC Design Cobra opinie (4,44) · „Wężykiem” pokonasz każdą przeszkodę

ABC Design Cobra

ABC Design Cobra

Rynkowa cena ABC Design Cobra kształtuje się w granicach 2100 zł -2600 zł w zależności od zestawu i wyposażenia, a  w rankingu otrzymała dobre noty.
Jest to wielofunkcyjny wózek z najnowszej kolekcji firmy ABC  bardzo podobny do modelu Mamba. Różnią się one w zasadzie  jedynie stelażem, oraz faktem, że Cobra jest trzykołowa. Posiada duże, piankowe, łożyskowane koła, przednie koło skrętne o 360 stopni z możliwością blokady do jazdy na wprost, a sam mechanizm blokujący przednie koło znajduje się na rączce, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Wyposażona jest także w takie elementy jak: zespolony hamulec tylnych kół, obszerny kosz na zakupy oraz odpinaną budkę.
Standardowo, jak w przypadku większości wózków, ma regulowaną rączkę, 3-stopniową regulację oparcia, regulowany podnóżek oraz odpinany pałąk. Dodatkowo poszczególne elementy można montować zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy, a na stelażu można zainstalować fotelik samochodowy.
Recenzowany produkt charakteryzuje się jednak przede wszystkim niezwykłą lekkością prowadzenia, zwrotnością i  łatwością obsługi. Jest to propozycja idealna na polskie krzywe chodniki. Jedyną widoczną wadą są  spore rozmiary po złożeniu. Model ten może się także poszczycić bardzo korzystną relacją ceny do jakości. Koszt zestawu spacerówka+gondola kształtuje się w granicach zaledwie 1800 zł. Dużą zaletą jest również jego niezwykła lekkość – w wersji spacerowej waży jedynie 10 kg,  w wersji z gondolą 11,3 kg.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php