Adbor Marina opinie (3,8) · Niezły design i świetna cena, ale średnia jakość

Adbor Marina

Adbor Marina

Cena klasycznego wózka Adbor Marina waha się w granicach 1150 zł. W rankingach  wypadł przeciętnie.
Model ten ma całkiem fajny, klasyczny wygląd i bardzo duże szprychowe pompowane koła, co sprawia, że jest on naprawdę miły dla oka. Nie jest to, co prawda, wózek najwyższych lotów, ale produkt w tej cenie zawsze ma jakieś niedociągnięcia –  z reguły niższa cena oznacza niższą jakość.
W komplecie znajdują się: kosz na zakupy, torba, pokrowiec na nóżki, pokrowiec przeciwdeszczowy i moskitiera.
Jeśli chodzi o właściwości to, ma on regulowaną rączkę oraz oparcia regulowane zarówno w spacerówce jaki w gondoli. Dodatkowo spacerówkę i gondolę można montować w obu kierunkach jazdy, istnieje też możliwość zamontowania na stelażu fotelika samochodowego Berber Carlo.
Opiniowany model jest raczej  ciężki (15,9 kg w wersji spacerowej) i spory po złożeniu – klasyczne stelaże mają to do siebie. Cena zestawu spacerówka+ gondola jest atrakcyjna -1149 zł, ale z niższą cena wiąże się niestety niższa jakość.

2 Odpowiedzi do “Adbor Marina opinie (3,8) · Niezły design i świetna cena, ale średnia jakość”

  1. Redakcja Wózki Opinie pisze:

    Dziękujemy za podzielenie się swoimi uwagami. Rola jaką pełni forum – to wyrażanie opinii. Redakcyjna ocena nie jest wiążąca, a jest jedynie próbą oceny produktu, którą każdy może odbierać indywidualnie.

  2. Agata pisze:

    Nie wiem dlaczego autor opinii wyżej napisał,że ten model jest niższych lotów? Posiadam ten oto wózek i jestem z niego bardzo zadowolona, moje dziecko, zresztą, też. Koła typu retro nie tylko są miłe dla oka, ale są bardzo funkcjonalne. Pokonają każdy krawężnik, nie wspominając już o dziurach w ulicach czy też leśnej drodze. Dzięki nim prowadzi się bardzo lekko. Bezpieczeństwo wózka oceniam wyżej niż Pan/Pani Autor – na 4+. Również obsługa jest bardzo prosta i łatwa. Jeśli ktoś mieszka w domu, to bardzo polecam. Natomiast do bloku już jest trochę gorzej, chyba,że ma się garaż, w którym można zostawić wózek lub silnego męża :] Pozdrawiam i jeszcze raz polecam!!!!

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Bebetto - 30%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 30%

Recenzje i komentarze klientów


css.php