Baby Design Travel opinie forum (4,1) · Niezły produkt w dobrej cenie

Baby Design Travel

Baby Design Travel 2012

Średnio cena spacerówki Baby Design Travel 2012 kształtuje się w granicach 380 zł  a ona sama osiągnęła całkiem niezłą pozycję w rankingu.
Travel to prosta parasolka o samonastawnych kołach z możliwością ich zablokowania do jazdy na wprost. Posiada takie cechy jak regulowane aż do pozycji leżącej oparcie oraz regulowany podnóżek. Jak przystało na parasolkę jest mała po złożeniu, ale niestety nie jest lekka – waży aż 9,5 kg – to dużo jak na jak na ten typ wózka. W komplecie do modelu znajdują się: kosz na zakupy, okrycie na nóżki oraz folia przeciwdeszczowa.
Firma Baby Design jest uznaną i popularną od lat marką, w ostatnim jednak czasie widoczny jest spadek jej popularności.  Zdania klientów na temat spacerówki Travel są podzielone, jedni wychwalają ją pod niebiosa, inni z kolei bardzo krytykują. W rzeczywistości jest to prosta parasolka w atrakcyjnej cenie (ok 400 zł). Ostatnio producent wprowadził na rynek najnowszą wersję kolorystyczną wózka – na rok 2012 –  zobaczymy czy skusi ona nowych klientów.

Dodaj Komentarz

Translator

Maxi Cosi - 10%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 10%

Recenzje i komentarze klientów


css.php