Baby Jogger City Mini GT (4,74) · Nowsza wersja City Mini – czy przebije popularność poprzednika, czas pokaże

Baby Jogger City Mini GT

Baby Jogger City Mini GT

Baby Jogger City Mini GT – sklep DinoCena Baby Jogger City Mini GT kształtuje się w granicach 1300 zł – 1750 zł a w rankingu ten trójkołowy wózek znajduje się na bardzo dobrych pozycjach.
Model jest odnowioną i ulepszoną wersją Baby Jogger City Mini. Od swojego poprzednika różni się przede wszystkim wielkością siedziska, które jest nieco szersze i wygodniejsze dla dziecka. Druga różnica to kółka, które są większe dzięki czemu spacerówka łatwiej pokonuje przeszkody.
Charakteryzuje się niezwykle prostym systemem składania. Ma regulowaną rączkę, przednie koło amortyzowane, rozkładane oparcie oraz hamulec ręczny.
Dodatkowo pasują do niego wszystkie akcesoria z poprzedniego modelu – City Mini. Z biegiem czasu okaże się, czy nowa wersja pobije popularnością swojego jakże znanego i ogólnie dobrze ocenianego poprzednika.
Jego waga  jest do przyjęcia – 9,5 kg, z ceną nie jest już tak kolorowo – 1400 zł – to mimo wszystko duży wydatek za samą spacerówkę.

2 Odpowiedzi do “Baby Jogger City Mini GT (4,74) · Nowsza wersja City Mini – czy przebije popularność poprzednika, czas pokaże”

  1. Dorota pisze:

    To jest mój 4 wózek spacerowy i decydowanie najlepszy.Może design nie podoba się każdemu,ale zachwyca swoimi walorami.Posiada wszystko,co powinien mieć wózek.Świetna amortyzacja,możliwosc jazdy w kazdym terenie.Super zwrotny.Hamulec reczny bardzo przydatny i pomocny.A budka po rozłożeniu „bije na głowe” inne wózki.Warto sprawdzić .Polecam.

  2. Anka pisze:

    Trochę drogi i jakoś tak bardzo kosmicznie wygląda… nie wiem czy mi się podoba. Od jakiegoś miesiąca używam spacerówki Senso i jestem zadowolona. Wózek nie jest ciężki, kółka łatwo skręcają, daje radę w każdych warunkach. No i cena… o wiele atrakcyjniejsza niż modelu z artykułu.

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Maxi Cosi - 10%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 10%

Recenzje i komentarze klientów


css.php