BabyActive Ballerina opinie (4,0) · Wózek na dobrym poziomie

BabyActive Ballerina Leather

BabyActive Ballerina Leather

BabyActive Ballerina to klasyczny wózek głęboko-spacerowy na dużych pompowanych kołach szprychowych. Dobra amortyzacja i pompowane koła sprawiają że jazda nim jest wygodna zarówno w odczuciu dziecka jak i rodzica prowadzącego wózek.
W modelu tym producent daje możliwość montowania wszystkich elementów zestawu zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Dodatkowo Ballerina ma także możliwość instalacji fotelika samochodowego na stelażu. Standardowo posiada także regulowane siedzisko i rączkę. W cenie modelu znajdują się : torba, 2 pokrowce na nóżki, folia przeciwdeszczowa oraz kosz na zakupy.
Klienci wyrażają różne, często bardzo sprzeczne opinie na jej temat. Jedni są z niego bardzo zadowoleni, inni z kolei narzekają na średnią jakość. Jak to się mówi prawda leży po środku. Ballerina jest przyzwoitym produktem w przyzwoitej cenie, wiadomo, że jakość wykonania jest odpowiednio niższa od wózków z czołówek rankingów, niemniej jednak nie jest ona zła. Z pewnością wadą są duże gabaryty po złożeniu, które powodują, że do mniejszych bagażników się po prostu nie mieści. Cena zestawu spacerówka+ gondola jest bardzo atrakcyjna i kształtuje się w granicach 1300 zł.  Waga w wersji głębokiej umiarkowana – 14 kg. W ostatecznym rozrachunku wózek oceniamy pozytywnie.

Jedna odpowiedź do “BabyActive Ballerina opinie (4,0) · Wózek na dobrym poziomie”

  1. Marcin Nowak pisze:

    Wózek ballerina active 3w1 jak dla mnie rewelacja .Wygodny dla dziecka duża głęboka gondola ,łatwy w obsłudze ,doskonały materiał łatwo go umyć a elementy z skóry chociaż u nas były białe to bez problemu wystarczy przetrzeć szmatką.Dla nas okazały się istną rewelacją pompowane koła wszędzie bez problemu można nim wyjechać ma doskonałą amortyzację .Jakość wózka jak na tak przystępną cenę w porównaniu z innymi zagranicznymi producentami jest bardzo wysoka. POLECAM :)

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Bebetto - 30%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 30%

Recenzje i komentarze klientów


css.php