BabyActive Twinni opinie (4,42) · Bliźniak wielu możliwości i bardziej ekonomiczna alternatywa dla Zoom’a

BabyActive TwinniBabyActive Twinni 22.09.2015  Model, mimo upływu lat, nadal cieszy się dużą popularnością wśród szczęśliwych rodziców bliźniąt. Tak dobrą opinię i wysokie wyniki w rankingach zawdzięcza niezmiennie dobrej jakości i ponadczasowym praktycznym rozwiązaniom. W tym roku producent wychodząc naprzeciw potrzebom klientów i zmieniającym się trendom wprowadził nowy, drugi kolor stelaża – biały, zobaczymy co na to powiedzą klienci.
5.02.2013 Rynkowa cena waha się w przedziale 1800 zł – 4400 zł, w zależności od konfiguracji i wyposażenia.
Twinni to wielofunkcyjny wózek dla bliźniąt lub dzieci w różnym wieku, z możliwością montażu fotelika samochodowego.  Jest genialną alternatywą dla sławnego  ZOOM’a  ABC  Design. Można go kupić w bardzo różnych konfiguracjach, a w razie potrzeby jest też możliwość montażu tylko 1  elementu. Jeśli chodzi o jego jakość , to jest ona na przyzwoitym poziomie.
W komplecie 2w1 znajdują się: 2 gondole, 2 spacerówki, 2 okrycia na nóżki, kosz na zakupy oraz plecak z przewijakiem.
Model posiada przednie koła skrętne z możliwością blokady i  amortyzację na tylną oś. Waga z gondolą to ok 14 kg. Cena tego produktu jest bardzo korzystna, za 2x siedzisko spacerowe + 2x gondolę zapłacimy ok 2080 zł – co jak na podwójny wózek jest na prawdę mało.

4 Odpowiedzi do “BabyActive Twinni opinie (4,42) · Bliźniak wielu możliwości i bardziej ekonomiczna alternatywa dla Zoom’a”

 1. Dodzia pisze:

  Wózek bliźniaczy genialny. Bardzo lekki w prowadzeniu, łatwy w manewrowaniu. Dzięki amortyzatorom, spacer po nierównym podłożu nie stwarza problemów.
  Przez 2,5 roku jeździły nim moje bliźniaki,a teraz jeszcze młodszy syn nim jeździ. Bardzo polecam.

 2. Poussette Dangeureux pisze:

  Poussette le roue se tordue tout seul , après utilisations 2 mois le roue qui se tordue en roulant se très dangereux sur quand un enfant est dedans

 3. wózki dziecięce dla bliźniąt pisze:

  Twinni to bardzo fajne rozwiązanie wózka wielofunkcyjnego dla bliźniąt. Bardzo atrakcyjne jest to, że można go używać także jako pojedynczego wózka – czyli bez problemu wyjedziemy na spacer z jednym dzieckiem w normalnym wózku. Fajnie przemyślany, a poszczególne elementy (gondola, spacerówka) łatwe do wpinania w dowolnej kombinacji – przodem, tyłem. Lekki, jak na tego typu konstrukcję.

 4. MB pisze:

  Wózek BabyActive Twinni to nie koniczynie dobry wybór.
  Użytkuje go od 8 miesięcy.
  Po trzech dniach popruły się osłony rączki.
  Koła nie trzymają kierunku jazdy w żaden sposób, chluboczą się na wszystkie strony
  zastosowane opony na słońcu po prostu się porozłaziły.
  Notorycznie ulega przebiciu dętka o felgę wózka dotyczy przednich kół.
  Aby używać hamulca trzeba się nagimnastykować.
  Gondole wystarczają zaledwie na cztery miesiące i to przy dość małych dzieciach, natomiast wózki spacerowe nie za bardzo chcą się trzymać w pozycjach pionowych, są za blisko umieszczone siebie i przy ustawieniu jeden za drugim dzieci po prostu kopią się po głowie
  Reasumując ktoś wymyślił że z pojedynczego zrobi podwójny ze szkodą dla użytkownika.

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Maxi Cosi - 10%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 10%

Recenzje i komentarze klientów


css.php