BabySafe Aquila forum (4,16) · Korzystna, funkcjonalna propozycja na każdą ewentualność

BabySafe Aquila

BabySafe Aquila

Wielofunkcyjny wózek Aquila firmy BabySafe charakteryzuje bardzo sympatyczna kolorystyka i innowacyjne rozwiązania. Posiada  wszystkie koła pompowane, przednie zaś skrętne z możliwością blokady, takie rozwiązanie sprawia, że bezproblemowo pokonuje on nierówności bardziej wymagającego terenu. BabySafe Aquila ma regulowaną skórzaną rączkę, a także banalnie prosty system montażu poszczególnych elementów zestawu na konstrukcji wózka (system Click&Go).
Niezwykle interesującym rozwiązaniem jakie zastosowano w tym modelu jest innowacyjny system zapobiegający ulewaniu się dziecku pokarmu  podczas karmienia, system ten polega na zmianie ustawienia konta gondoli za pomocą specjalnego pasa. Dodatkowo gondola posiada także funkcję kołyski. W spacerówce  posiada ustawiane w obu kierunkach siedzisko, odchylane w 3 pozycjach oparcie, regulowany podnóżek i odpinany pałąk.
W zestawie  znajdują się: torba na akcesoria z przewijakiem, parasol przeciwsłoneczny, moskitiera, osłona przeciwdeszczowa, pas stabilizujący „antyrefluksowy”, adapter do fotelika, oraz okrycia na nóżki do spacerówki, gondoli i fotelika. Waga jest umiarkowana 13,5 kg, cena zestawu spacerówka+gondola+fotelik jest kusząca i kształtuje się w granicach 1600 zł.

Dodaj Komentarz

Translator

Bebetto - 30%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 30%

Recenzje i komentarze klientów


css.php