Bebecar Icon AT opinie (3,9) · Perła portugalskiego producenta za wygórowane pieniądze

Bebecar icon AT

Bebecar Icon AT

Średnio cena  Bebecar Icon AT kształtuje się w granicach 2200 zł -3600 zł i jest zależna od wielkości  zestawu i wyposażenia. Icon AT w rankingu wózków dziecięcych , głównie ze względu na cenę,  zajmuje średnie pozycje.
Interesujący trójkołowy model Icon AT portugalskiej firmy Bebecar  na pompowanych kołach posiada wiele nowatorskich rozwiązań.  Bardzo wygodnym pomysłem jest zablokowanie kół za pomocą „jednego kliknięcia ” i bez potrzeby schylania się,  ergonomiczna regulacja rączki, bardzo praktyczny system podróżny – łatwe połączenie fotelika ze stelażem wózka bez dodatkowych łączników. Praktyczna gondola może służyć jako kołyska. Bogaty wybór akcesoriów : parasolka, folia przeciwdeszczowa, śpiwór, torba . Model jest prosty w składaniu i zajmuje niewielką przestrzeń po złożeniu.   Przednie koła podwójne i skrętne dzięki nim wózek jest zwrotny, tylne łożyskowe posiadają lepszą amortyzacje podczas jazdy po nierównym terenie.
Waga wersji spacerowej- 15,70 kg, waga wersji z gondolą 17,15 kg.
Jedyną wadą tych wózków jest zła relacja ceny do jakości – są po prostu zbyt drogie.
Cena  w wersji spacerowej kształtuje się na poziomie 2700 zł, a w wersji pełnej z gondolą i fotelikiem na poziomie 3600 zł  – jedyna szansa w promocjach i wyprzedażach sezonowych.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php