Bebecar Ip Op AT opinie (3,8) · Calkiem fajny wózek, ale piekielnie drogi

Bebecar Ip Op AT

Bebecar Ip Op AT

Cena w detalu wózka Bebecar Ip Op AT zależna jest od wielkości zestawu i mieści się w przedziale 2200 zł – 3750 zł. Z uwagi na bardzo wysoką otrzymał niskie noty w rankingach .
Firma Bebecar w przypadku tego modelu daje klientom do wyboru szeroką gamę kolorów tapicerki oraz wybór stelaża: chromowany lub klasyczny aż w trzech kolorach – srebrnym, złotym lub czarnym. Dodatkowym atutem są aż  3 lata gwarancji .
Model jest mały po złożeniu, łatwy w przewożeniu i składany 1 ręką. Posiada regulowaną amortyzację, regulowaną rączkę oraz grubą i ciepłą tapicerkę. Tylne koła pompowane, przednie piankowe i skrętne z możliwością blokady do jazdy na prost, dzięki czemu jeździ się nim łatwo zarówno w mieście jak i nierównym terenie.
W wersji głębokiej  ma dużą składaną na płasko gondolę z przykryciem i co jest dużą zaletą przystosowaną do przewożenia dziecka w samochodzie. Dodatkowo gondolka ma regulowany zagłówek i funkcję kołyski. W wersji spacerowej  ma odwracane siedzisko spacerowe, 4 stopnie regulacji oparcia i regulowany podnóżek.
Jak do tej pory wymieniamy same zalety, nie jest to jednak produkt idealny. Największą barierą odwodzącą klientów od decyzji o zakupie jest niestety jego bardzo wygórowana cena, sam wózek nie jest zły, dobry jakościowo zwrotny i wygodny. Kolejnym mankamentem jest  nieco twarde zawieszenie i sztywny stelaż nie pozwalający na bujanie wózkiem (ale to są drobne sprawy ). Cena zestawu spacerówka + gondola kształtuje się w granicach 2800 zł. Waga spacerówki to 14,3 kg- średnia.

Jedna odpowiedź do “Bebecar Ip Op AT opinie (3,8) · Calkiem fajny wózek, ale piekielnie drogi”

  1. pierwszabryka.pl pisze:

    Testowałam ten wózek 2 tygodnie, zdjęcia i dokładny opis http://pierwszabryka.pl/bebecar-ip-op-evolution/

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php