Bebetto Magelan forum (3,94) · Urodziwa i niedroga spacerówka

Bebetto Magelan

Bebetto Magelan

Na naszym forum nowa opinia o wózku Bebetto Magelan . Ten model można kupić już od 520  zł.  Rankingi  plasują go raczej na średnich pozycjach.
Wózek jest lekką spacerówką o ładnym estetycznym wyglądzie i ciekawej nowoczesnej kolorystyce
Jest bardzo lekki posiada regulowaną rączkę, odchylane w 4 pozycjach oparcie oraz regulowany podnóżek. Przednie koła ma skrętne z możliwością blokady do jazdy na wprost i stosunkowo łatwo się prowadzi.
W cenie zestawu: pokrowiec na nóżki, pokrowiec przeciwdeszczowy, wypinana barierka pokryta folią i koszyk na podręczne przedmioty.
Magelan bardzo dobrze sprawuje się w mieście, na zakupach, czy spacerze, nie jest raczej przystosowany do jazdy po bardzo nierównym terenie. Wadą są raczej delikatne kółka, co powoduje że nadaje się głównie dla lżejszych dzieci
Dużym atutem tej spacerówki jest jej mała waga, zaledwie 8,9 kg, a także atrakcyjna cena – 499 zł.

2 Odpowiedzi do “Bebetto Magelan forum (3,94) · Urodziwa i niedroga spacerówka”

  1. lulka pisze:

    W artykule widzę informację „Wadą wózka są raczej delikatne kółka, co powoduje że nadaje się głównie dla lżejszych dzieci” – a to już nieaktualne :) Widziałam na profilu bebetto na facebooku, że ktoś o to pytał i z bebetto przyznali, że wcześniej był taki problem, ale w nowszych modelach Magelana zostało to poprawione i kółka wzmocniono, więc teraz jest już OK pod tym względem :)

    • Kokoko pisze:

      Ja mam ten wózek i jestem bardzo zadowolona. Wózek jest bardzo wytrzymały i dla cięższych dzieci spokojnie się nadaje. Ma bardzo dobrą amortyzację, jest skrętny, lekki (bez problemu wnoszę go po schodach) i komfortowy dla dziecka. Ma szerokie siedzisko! i dużą otwieraną budę oraz ruchomą rączkę i ruchomy podnóżek. Oczywiście zgadzam się ze stwierdzeniem, że jest to urodziwa spacerówka :)to dodatkowy atut. Koła są piankowe, ale pianka jest bardzo ciekawa (nie za miękka i nie za twarda, co powoduje, że dla mnie wózek jeździ porównywalnie do wózków pompowanych)Mam pewną wiedzę na temat wózków i w zestawieniu z innymi wózkami na rynku (zwłaszcza zagranicznymi!)uważam, że zdecydowanie mógłby być oceniony w tym rankingu dużo lepiej. Ja spokojnie daję 5 :)

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Maxi Cosi - 10%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 10%

Recenzje i komentarze klientów


css.php