Bebetto Magelan opinie 2012 (3,94) · Urodziwa i niedroga spacerówka

Bebetto Magelan

Bebetto Magelan

Dobre sklepy internetowe proponują wózki Bebetto Magelan w cenach od 550  zł. Rankingi wózków spacerowych wózki Bebetto Magelan plasują raczej na średnich pozycjach.
Wózki forum – Bebetto Magelan 2012 opinie.
Bebetto Magelan jest lekką spacerówką o ładnym estetycznym wyglądzie i ciekawej nowoczesnej kolorystyce
Wózek jest bardzo lekki posiada regulowaną rączkę, odchylane w 4 pozycjach oparcie oraz regulowany podnóżek. Przednie koła ma skrętne z możliwością blokady do jazdy na wprost i stosunkowo łatwo się prowadzi.
W cenie zestawu: pokrowiec na nóżki, pokrowiec przeciwdeszczowy, wypinana barierka pokryta folią i koszyk na podręczne przedmioty.
Magelan bardzo dobrze sprawuje się w mieście, na zakupach, czy spacerze, nie jest raczej przystosowany do jazdy po bardzo nierównym terenie. Wadą wózka są raczej delikatne kółka, co powoduje że wózek nadaje się głównie dla lżejszych dzieci
Dużym atutem tej spacerówki jest jej mała waga, zaledwie 8,9 kg, a także atrakcyjna cena – 499 zł.

2 Odpowiedzi do “Bebetto Magelan opinie 2012 (3,94) · Urodziwa i niedroga spacerówka”

  1. lulka pisze:

    W artykule widzę informację „Wadą wózka są raczej delikatne kółka, co powoduje że wózek nadaje się głównie dla lżejszych dzieci” – a to już nieaktualne :) Widziałam na profilu bebetto na facebooku, że ktoś o to pytał i z bebetto przyznali, że wcześniej był taki problem, ale w nowszych modelach Magelana zostało to poprawione i kółka wzmocniono, więc teraz jest już OK pod tym względem :)

    • Kokoko pisze:

      Ja mam ten wózek i jestem bardzo zadowolona. Wózek jest bardzo wytrzymały i dla cięższych dzieci spokojnie się nadaje. Ma bardzo dobrą amortyzację, jest skrętny, lekki (bez problemu wnoszę go po schodach) i komfortowy dla dziecka. Ma szerokie siedzisko! i dużą otwieraną budę oraz ruchomą rączkę i ruchomy podnóżek. Oczywiście zgadzam się ze stwierdzeniem, że jest to urodziwa spacerówka :)to dodatkowy atut. Koła są piankowe, ale pianka jest bardzo ciekawa (nie za miękka i nie za twarda, co powoduje, że dla mnie wózek jeździ porównywalnie do wózków pompowanych)Mam pewną wiedzę na temat wózków i w zestawieniu z innymi wózkami na rynku (zwłaszcza zagranicznymi!)uważam, że zdecydowanie mógłby być oceniony w tym rankingu dużo lepiej. Ja spokojnie daję 5 :)

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Dni otwarte Tako
Rabaty do 10% - Gratisy dla kupujących


Dino - Łódź, Piotrkowska 91
Od 1 do 31 Stycznia 2015

Najlepszy Sklep Dziecięcy

Sklep Dziecięcy

Recenzje i komentarze klientów


css.php