Bebetto Vulcano recenzja 2018 (4,97) · Całkiem nowa oferta pod nazwą modelu sprzed lat

Wózek 3w1 Bebetto VulcanoBebetto Vulcano

Kolory wózka Vulcano

Teraz Vulcano 3w1 z fotelikiem Ferrari Beone w rewelacyjnej cenie 1450 zł.

W tegorocznej ofercie firmy na dobre zawitał nowy/stary produkt .  Przed laty producent miał już w swojej ofercie wózek o tej nazwie, jednak nowoczesny model niewiele ma wspólnego z ówczesnym produktem oferowanym przez firmę. Jak wszystkie wózki w ofercie, omawiany model ma pompowane koła, miękkie zawieszenie, ustawiane w obu kierunkach siedzisko i prosty system składania. Wyniki

Bebetto Vulcano z fotelikiem Ferrari Beone

Bebetto Vulcano z fotelikiem Ferrari Beone

sprzedaży i ranking bardzo pozytywne.
Dużym atutem  jest możliwość montażu na konstrukcji fotelików Maxi Cosi, Cybex czy Besafe.  Szybka instalacja fotelika samochodowego na stelażu  (za pomocą odpowiednich adapterów) jest niemałym udogodnieniem dla zabieganych rodziców.  W przypadku szybkiego wyjścia na zakupy czy do lekarza nie trzeba zabierać ze sobą dużej gondoli, a jedynie fotelik i stelaż.

Ponadto wózek wyróżnia się ciekawą nowoczesną stylistyką i dobrą jakością wykonania. W komplecie ze spacerówką i gondolą  otrzymujemy: okrycia na nóżki, torbę, moskitierę oraz folię przeciwdeszczową. Cena  jest dosyć przystępna, zestaw 2w1 to koszt rzędu zaledwie 1250-1400 zł.  Podsumowując model oceniamy bardzo dobrze.

Dodaj Komentarz

Translator

Maxi Cosi - 10%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 10%

Recenzje i komentarze klientów


css.php