Bexa B3 opinie (4,2) · Komfortowy zestaw w dobrej jakości i niskiej cenie.

Bexa B3

Bexa B3

Forum przedstawia: opinia o wózku wielofunkcyjnym Bexa B3.
Ten głęboko-spacerowy model jest 3 kołową wersją wózka B4. Oprócz stosunkowo bogatej nowoczesnej palety kolorystycznej  może pochwalić się tez możliwością wyboru 1 z 3 rodzajów felg. Firma  daje też szansę montażu gondoli i siedziska zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy.W zestawie znajdują się: torba, kosz na zakupy, folia przeciwdeszczowa oraz przykrycie na nóżki do gondoli i spacerówki.
Duże pompowane koła i regulowana miękkość zawieszenia powodują, że  łatwo się nim jeździ i manewruje – w zasadzie w każdych warunkach, przy czym jada po nierównym terenie nie sprawia dziecku żadnego dyskomfortu. Dodatkowo komentowany model posiada regulowaną rączkę i podwójne skrętne koło przednie z  możliwością blokady do jazdy na wprost. Spacerówka ma odpinaną barierkę, regulowany podnóżek oraz wielostopniowe odchylane aż do pozycji leżącej oparcie. W wersji głębokiej gondolka ma rączkę w budce, 3 stopniowo regulowane oparcie i funkcję kołyski.
Waga spacerówki jest raczej umiarkowana – 12,9 kg. Cena zestawu spacerówka+gondola+fotelik 1300 zł, bardzo korzystna, a i jakość jak na tak niską cenę jest bardzo zadowalająca.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php