Britax B-Smart 4 opinie (4,18) · nie tylko dobre foteliki, ale również niezłe wózki

Britax B-Smart

Britax B-Smart

Forum wózków przedstawia opinię o  wózku Britax B-Smart 4.  Jego cena kształtuje się w granicach 1450-2800 zł w zależności od zestawu i wyposażenia.
Britax jest renomowaną niemiecką firmą produkującą niezwykle bezpieczne foteliki samochodowe, która od niedawna coraz odważniej zaczyna sobie radzić w produkcji wózków dla dzieci.
Omawiany model to wykonana z wysokiej jakości materiałów, czterokołowa spacerówka o niebanalnym, futurystycznym designie.  Ma przednie koło obrotowe z możliwością blokady do jazdy na wprost, a w zestawie do niego znajdują się: pokrowiec na nóżki, kosz na zakupy oraz pałąk. Siedzisko w spacerówce ustawiane w obu kierunkach, a oparcie odchylane jest do pozycji leżącej. Dodatkowo ma regulowany podnóżek i rączkę. B-Smart ma wbudowany adapter Click&Go dzięki któremu bardzo łatwo jest zamontować na stelażu gondolkę czy fotelik samochodowy Romer Baby-Safe lub Baby-Safe Sleeper.
Model jest dosyć sztywny, ale dzięki dużym kauczukowym kołom podróż po nierównym terenie nie jest wielkim problemem, zdecydowanie jednak najlepiej sprawuje się w mieście. Niezaprzeczalne jego zalety to fakt, iż jest on stosunkowo lekki (w wersji spacerowej 12 kg) i mały po złożeniu, a dzięki banalnie prostemu demontażowi kół jego objętość po złożeniu jeszcze się zmniejsza. Cena zestawu spacerówka+gondola niestety nie jest najniższa i oscyluje w granicach 2000 zł.

Jedna odpowiedź do “Britax B-Smart 4 opinie (4,18) · nie tylko dobre foteliki, ale również niezłe wózki”

  1. Basia pisze:

    Używam od czterech miesięcy i jestem bardzo zadowolona, jak na razie z funkcji gondoli. Największym plusem jest waga- jest na tyle lekki, że sama wnoszę go do mieszkania. Kupno wózka polecam u pani Eweliny, 505 961 959, która sprzedaje nawet o 20% taniej niż normalnie.
    Lubię jego zwrotność-przyjemnie się prowadzi. Jest trochę sztywny, ale w mieście to nie przeszkadza.

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php