(4.68) Camarelo Elf i Eos opinie – dwie niemal bliźniacze spacerówki, ale wcale nie dla dwojga, ino pojedyncze

Camarelo Eos opinie

Camarelo Eos

Camarelo Elf i Eos

Dynamicznie rozwijająca się marka Camarelo staje się jednym z ważniejszych graczy na polskim rynku wózkowym. Opisywaliśmy już kilka wózków wielofunkcyjnych teraz czas na spacerówki tej firmy.

Cena

Ceny przyzwoita – w górnej strefie stanów średnich –  655-700 zł

Ceny wózków Camarelo Eos i Elf są na średnim i – niestety – równym poziomie u wszystkich sprzedawców,  dlatego polecamy kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy. Wtedy powyższe ceny mogą ulec znacznej redukcji. Warto poszukać tańszych ofert korzystając z poniższego cennika lub linku.

Wózki Camarelo aktualne ceny   Kupon rabatowy Camarelo Elf

Kupon rabatowy Camarelo Eos
Camarelo Elf opinie

Camarelo Elf

Funkcje i zalety
Pierwszy był model Eos na pompowanych kołach z nieprzekładaną rączką i raczej jednorodną kolorystyką tapicerki.
Jego rozwinięciem i pewną twórczą wariacją jest następna bardzo podobna spacerówka Elf.

Elf konstrukcją stelaża nie różni się od swego poprzednika – ma nieprzekładane (nieodwracane) siedzisko spacerowe i składa się w całości z  tym siedziskiem. W wyposażeniu ma plecako-torbę, która stanowi bardzo praktyczny dodatek dla mamy np. na dłuższe zakupy. W przeciwieństwie do poprzednika projektanci postawili na  dynamiczne zestawienia kolorów tapicerki, a ona sama jest lepszej jakości.
Jeśli chodzi o stelaż tych spacerówek to konstrukcja nie jest może zbyt wyszukana i wymyślna , ale trwała i niezawodna, dla tych, dla których nie liczy się jakieś szczególne wyrafinowanie techniczne, ale prostota, duża przestrzeń i dobre właściwości jezdne, co jest gwarantowane dzięki pompowanym kołom.

Kolory wózka

Do wyboru są dwa kolory stelaży: biały i czarny.

Kolory wózka Camarelo Eos Kolory wózka Camarelo Elf

Waga

Pomimo faktu, że wózek zajmuje dużo miejsca, co może  sugerować spora wagę, spotyka nas miłe zaskoczenie – waży jedynie około 7,8 kg.
Polecamy klientom w parterowych domkach, w mniejszych miejscowościach, bądź na wsi  kiedy dysponujemy większą przestrzenią. Wózki świetne  na trudne podłoże – prawie jak modele all-terrain.

Dodaj Komentarz

Translator

Bebetto - 30%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 30%

Recenzje i komentarze klientów


css.php