Camarelo Vision (4.82) · Kolejne cudo rodzimej marki

Camarelo Vision

Camarelo Vision

Coraz bardziej rozpoznawalna wśród klientów marka Camarelo radzi sobie na rynku coraz lepiej, czego wyraźnym potwierdzeniem jest coraz większa ilość modeli w ofercie tego polskiego producenta. We wcześniejszych wpisach na tapetę braliśmy m.in. model Avenger – tegoroczny hit Camarelo, teraz jednak przyszedł czas na kolejny model, równie ciekawy, choć troszkę mniej popularny wózek Vision.
Vision w porównaniu do pierwszego modelu marki – wózka Carera jest zdecydowanie bardziej dopracowany i przemyślany, widoczna jest też zdecydowana poprawa jakości. Jeśli chodzi o innowacje zastosowane w modelu to na chwilę uwagi zasługuje dosyć ciekawie obmyślone przykrycie na nóżki do gondoli, które jest rozpinane na środku. Wszystko to dla wygody rodziców przy wyjmowaniu dziecka.
Vision jak większość modeli w branży standardowo posiada pompowane koła, przednie koła skrętne z możliwością blokady do jazdy na wprost, ustawiane w obu kierunkach siedzisko spacerowe oraz regulowany podnóżek, rączkę, siedzisko i zagłówek gondoli.
Waga modelu w wersji spacerowej to ok 13 kg – mniej niż Avenger, więcej niż Carera, ale do przyjęcia.
Vision występuje w trzech liniach kolorystycznych: podstawowej, Sportline i Design, a na jego stelażu za pomocą odpowiednich adapterów można zamocować foteliki samochodowe Maxi Cosi, Cybex, Besafe czy Kiddy, tworząc w ten sposób praktyczne systemy podróżne. Ponadto w standardowym wyposażeniu wózka znajdziemy: przykrycia na nóżki, torbę, folię p/deszczową, moskitierę oraz pałąk. Cena wózka w wersji podstawowej 2w1 to ok 1400 zł – rozsądne pieniądze. Czas oczekiwania na wózek także do zaakceptowania – ok 2-3 tygodnie.

3 Odpowiedzi do “Camarelo Vision (4.82) · Kolejne cudo rodzimej marki”

 1. piter pisze:

  Fajny wózek ,ale nie ma tego czegoś co Anex sport.
  Anex jest troszkę droższy, ale ładniejszy i bardziej dopracowany niż Camarello, coletto czy Adamex- te wózki są prawoie identyczne:) Żona powiedziała ,że ma to coś czego nie ma konkurencja:) Polecamy

  • Niestety komentarze wyglądają ewidentnie na sponsorowane. Są po prostu niewiarygodne.

  • Grzegorz pisze:

   Wózki Anex mają jednak znaczną wadę biorąc pod uwagę kryterium obciążenia biomechanicznego kręgosłupa podczas zdejmowania gondoli lub spacerówki ze stelaża. Konieczne jest pochylenie ze zgięciem bocznym i skrętem kręgosłupa przy odblokowywaniu zaczepów. U osób z dyskopatiami może to się skończyć komplikacjami. Tylko niektóre wózki umożliwiają osobne odblokowywanie zaczepów po prawej i lewej stronie wózka i skorzystanie ze środkowego uchwytu przy podnoszeniu gondoli.

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Maxi Cosi - 10%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 10%

Recenzje i komentarze klientów


css.php