Casualplay Kudu opinie (4,0) · Unowocześniona wersja S4 – czy odniesie jego sukces mimo wygórowanej ceny ?

Casualplay Kudu

Casualplay Kudu 2012

Realna cena  Casualplay Kudu  waha się  od 1800 zł do 4100 zł w zależności od konfiguracji wózka lub jakości dołączonego fotelika samochodowego.
Nowy 2012 rok obfituje nie tylko w nowe kolorystyki już istniejących wózków, ale i w całkiem nowe modele, którymi producenci chcą przyciągnąć do siebie klientów.
Kudu, jest najnowszym produktem firmy Casualplay i powstał jako równoległy model do sławnego już S4 . Można pokusić się o stwierdzenie, że jest  unowocześnioną wersją tego niemal legendarnego modelu . Z czasem okaże się, czy klienci docenią go tak, jak doceniali jego poprzednika.
Recenzowany model jest trzykołowym wózkiem głęboko-spacerowym o ciekawym nowoczesnym stelażu nadającym mu charakteru i hiszpańskiego temperamentu. W wersji spacerowej Kudu posiada rozkładane na płasko siedzisko i regulowany podnóżek. Dodatkowo w zestawie: wkładka do spacerówki, budka, kosz na zakupy, pokrowiec na nóżki, folia przeciwdeszczowa i pompka do kół.
Jak wszystkie modele tego renomowanego producenta charakteryzuje się wysoką jakością, świetną amortyzacją oraz niezwykle łatwym i wygodnym prowadzeniem – w każdych warunkach. Jest bardzo prosty w obsłudze – zarówno łatwo się go składa jak i prowadzi i przenosi. Waga w wersji spacerowej jest całkiem przyzwoita – 11 kg. O zaletach można pisać wiele, ale niestety wózek ten posiada znaczną wadę, mianowicie nie jest tani, cena zestawu spacerówka+gondola to koszt rzędu 3300 zł – statystyczny Kowalski nie może sobie pozwolić na taką przyjemność.
Mankamentem, który wyszedł na jaw podczas użytkowania, jest montaż gondoli na konstrukcji wózka. W trakcie eksploatacji zaobserwowaliśmy większy niż standardowo spotykany ruch gondoli na stelażu. Co prawda nie wygląda to szczególnie niebezpiecznie, ale niepokoi niektóre mamy.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php