Casualplay S4 opinie (4,14) · Najnowsza odsłona znanego wózka

Casualplay S4 2013

Casualplay S4 2013

Casualplay S4 – sklep DinoPrzeciętna cena detaliczna  Casulaplay S4 kształtuje się od 1700 zł do 3100 zł w zależności od zestawu, konfiguracji i wyposażenia.
W tym sezonie firma powraca z odnowioną wersją spacerówki S4. Jest to dobrej jakości wytrzymały 3-kołowy wózek dziecięcy o miękkiej regulowanej amortyzacji i pompowanych kołach, z którym spacerowanie jest lekkie i wygodne, zarówno dla rodzica jak i pociechy. Dodatkowo na stelażu zainstalować można 2 rodzaje gondoli, fotelik samochodowy Baby Zero Plus lub też foteliko-gondolkę Prima Easy.
Casualplay S4  ma przednie koło skrętne z możliwością blokady do jazdy na wprost, płynnie regulowane oparcie i regulowany podnóżek, a także teleskopową rączkę i wygodny ręczny hamulec. Całości dopełnia nowoczesny stelaż i ciekawa kolorystyka. W komplecie znajdują się: pojemny kosz na zakupy, pokrowiec na nóżki, folia przeciwdeszczowa, pompka do kół. Główna wadą tego temperamentnego Hiszpana jest jego wysoka cena, koszt samej spacerówki to ok 1350 zł. Mimo pompowanych kół waga  jest w zupełności satysfakcjonująca – zaledwie 11,8 kg.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php