CBX by Cybex Leotie (4.92) świetny wózek za rozsądne pieniądze

Wózek 3w1 CBX Leotie

CBX Leotie 3w1

CBX Leotie 2018

Kolory wózka
Cena
Wózek CBX Leotie w wersji 2w1 kosztuje od 990 zł, a 3w1 od 1550 zł, są to poziomy rewelacyjne, szczególnie jeśli uwzględni się jakość produktu.
Na szczególna uwagę zasługuje Leotie 3w1 z dedykowanym markowym fotelikiem CBX Aton, z adapterem, w rewelacyjnej cenie i z dostawą gratis.

Ranking
W rankingu wózków, pomimo że jest to absolutna nowość 2018 roku, zawędrował już wysoko  dzięki rosnącemu uznaniu wśród klientów  i doskonałej relacji ceny do jakości. Wróżymy modelowi świetną przyszłość na polskim rynku.

Wersje

CBX Leotie Lux 2w1

CBX Leotie Lux 2w1

Występuje w trzech odmianach: Flex, Pure i Lux. Najtańszą wersją jest Leotie Flex z gondolką przerabianą ze spacerówki. Oczywiście wiąże się to z mniejszą ceną. Jednak i ta wersja ma opcje Flex Lux z rączką z ekoskóry droższą o 80 -100  zł od standardu.  W droższych wersjach Pure i Lux klient ma do dyspozycji oddzielną gondolę. Te modele mają też lepsze wykończenia, a Lux rączkę i pałąk z ekoskóry.

Przewagi nad konkurencją
Rewelacyjna cena, niska waga, dobra jakość i elegancki wygląd. Wózek może i nie jest nadzwyczaj nowatorski, ale kombinacja opisanych, pozytywnych cech wyróżnia go zdecydowanie spośród konkurencji.

Zalety
Lekki, poręczny, elegancki, nowoczesny wygląd,  wykonany z dobrych materiałów.
Koła dobrej jakości zapewniają łatwość prowadzenia w miejskich „okolicznościach”.
Możliwość montażu na konstrukcji fotelików Maxi Cosi, Cybex. Szybka instalacja fotelika samochodowego na stelażu wózka jest już standardem na rynku.

Wyposażenie standardowe

  • adapter do fotelików
  • folia przeciwdeszczowa
  • pałąk
  • duży kosz

Wady
Na razie nie stwierdziliśmy jakichś istotnych mankamentów. Wózek jest zdecydowanie predestynowany do użytku w mieście, na nierównej, miękkiej, terenowej  nawierzchni raczej się nie sprawdzi. Może też czas oczekiwania mógłby być nieco krótszy. Nie imponuje  zbytnio bogactwem  wyposażenia.

Dane techniczne
Waga wersji spacerowej 11,5 kg,
Odpowiedni dla dzieci od urodzenia do 15 kg

Konkurenci
Maxi Cosi Zelia, Cybex Balios, Easygo Optimo, Baby Jogger City Mini, Babyzen Yoyo Plus, Becool Slide, Britax B-Motion, Chicco Urban, Greentom Upp Reversible.

Dodaj Komentarz

Translator

Maxi Cosi - 10%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 10%

Recenzje i komentarze klientów


css.php