Chicco Multiway opinie (3,58) · Zwyczajne wózki zbyt wysoko cenione przez klientów.

Chicco Multiway

Chicco Multiway

Cena wózka  Chicco Multiway oscyluje w granicach 600 zł.  W rankingach  nie zdobywa zbyt imponujących ocen.
Jest to parasolka bardzo popularnej i znanej od wielu lat firmy Chicco. Ma szerokie siedzisko, oparcie rozkładane na płasko oraz regulowany daszek z osłoną przeciwsłoneczną. Multiway wyposażony jest w okrycie na nóżki, okrycie przeciwdeszczowe oraz we wkładkę redukcyjną dla młodszych dzieci. Jak każda parasolka po złożeniu zajmuje mało miejsca i jest poręczny, ale stosunkowo ciężka, waży 8 kg – to sporo jak na ten typ wózka.  Jest ładna i łatwa w obsłudze, nie jest to jednak żaden wybitny produkt. Charakteryzuje go kiepska relacja ceny do jakości. Nie jest najtańszy kosztuje ok 600 zł.
Obecna popularność produktów Chicco w dużej mierze wynika ze znajomości marki, która od lat jest na rynku. W rzeczywistości jakość modeli tej firmy jest średnia, a produkty są nieco przereklamowane.

2 Odpowiedzi do “Chicco Multiway opinie (3,58) · Zwyczajne wózki zbyt wysoko cenione przez klientów.”

  1. MSK pisze:

    A ja jestem bardzo zadowolona. Używam tego wózka od ponad dwóch lat i sprawdza się super. Siedzisko jest szerokie, ma kilka pozycji odchylenia. Wszystko chodzi bardzo sprawnie. Dziecko ma naprawdę dużo miejsca (mój trzy letni syn do tej pory lubi zasypiać w wózku!!!!). Kółka podwójne, sprawdzają się na każdym podłożu (nawet w górach na skałkach i nierównościach). Tapicerka dobrze się pierze, kolory nie blakną. Plus za przyciemniane „okienko” w budce i za osłonkę i pojemny kosz. Minusy też są (muszą być) ale nie są uciążliwe: osuwanie się osłonek na rączkach do prowadzenia, zbyt sztywna osłonka przeciwdeszczowa (trudno się ją składa i zajmuje dużo miejsca) a po rozłożeniu siedziska na płasko trudno jest się dostać do kosza. Oglądałam bardzo dokładnie wózki koleżanek za większe i mniejsze pieniądze i drugi raz wybrałabym chicco.

  2. asia pisze:

    Taki sobie, bez rewelacji. Całkiem zwyczajny wózek, który oprócz „nalepki” z logo firmy znanej od lat z tego że… jest znana nic więcej sobą nie reprezentuje. Widziałam w supermarketach modele takiej jakości za duuużo mniejszą cenę.

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Bebetto - 30%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 30%

Recenzje i komentarze klientów


css.php