Croozer Kid opinie (4,12) · Wózek/ przyczepka dla aktywnych rodziców

Croozer Kid

Croozer Kid

Opinie o Croozer Kid.
W ostatnim czasie w Polsce coraz bardziej popularne stają się wózki biegowe dla rodziców prowadzących bardzo aktywny tryb życia. Są to wózki przystosowane zarówno do joggingu jak i do jazdy na rowerze. Charakterystyczne są w nich duże pompowane koła (jak rowerowe) i zamykana budka, aby chronić dziecko przed wiatrem i deszczem.
Croozer Kid może być używany jako klasyczna spacerówka, jako wózek do biegania lub też jako przyczepka do roweru. Ze względu  na swoje zastosowanie wózki te  muszą mieć specjalne zabezpieczenia w razie „wypadku”. Ma mocne aluminiowe zderzaki zwiększające przestrzeń dla małego pasażera, a rączka pełni rolę zabezpieczającą w razie gdyby się przewrócił. Możliwy jest zakup wózka z 2 siedzeniami. Dużym atutem jest ogromna przestrzeń bagażowa i duża stabilność, za wadę można uznać brak amortyzacji. Jednak z uwagi na bardzo niski środek ciężkości (znacząco stabilizujący wózek), w praktyce dziecko nie odczuwa dyskomfortu podczas podróży.
W porównaniu do joggerów firmy Chariot, opiniowany model wypada średnio, lecz jest on o połowę od niego tańszy. Jest to idealny kompromis dla osób których nie stać aby wydać 5 tysięcy na przyczepkę. Cena Croozera waha się w granicach 2500 zł i jest to bardzo korzystna relacja ceny do jakości. Waga spacerówki to 13,9 kg.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php