Cybex Callisto opinie (4,12) · Wielofunkcyjna i niedroga parasolka, polecana przez celebrytów

Cybex Callisto

Cybex Callisto

Dziś na forum wózków opinie o  wartym uwagi modelu  Cybex Callisto .
Jest to głęboko-spacerowy wózek typu parasolka renomowanej firmy Cybex znanej głównie z produkcji fotelików samochodowych. Posiada regulowaną (specjalnie rozszerzaną) budkę z ochroną UV, 5 pozycji odchylenia oparcia w spacerówce, regulowaną wysokość rączki oraz niezwykle miękki i komfortowy materac  z termoelastycznej pianki.
Parasolkę tą spośród innych wyróżnia przede wszystkim innowacyjne, niezwykle miękkie obrotowe zawieszenie (zgłoszone przez firmę do urzędu patentowego), duża wytrzymałość oraz pełna rączka.
Opiniowany model  swoją klasą znacznie przewyższa większość  w swojej klasie. To dowód na to, że parasolka nie koniecznie musi być mało wytrzymała i trudna w prowadzeniu. Wózek jest  doskonały jeśli chodzi o podróże, mały po złożeniu, lekki (8 kg) i co bardzo ważne ponadprzeciętnie wytrzymały. Nic więc dziwnego że produkt ten wybrały takie gwiazdy show biznesu jak Matt Damon czy Sarah Jessica Parker. Cena za spacerówkę+gondolę+fotelik Cybex Aton Basic nie jest wygórowana i kształtuje się w granicach 2100 zł. Głównym problemem w przypadku tych wózków są jednak kłopoty z dostępnością, a szkoda, bo produkt fajny, chociaż drogi

Jedna odpowiedź do “Cybex Callisto opinie (4,12) · Wielofunkcyjna i niedroga parasolka, polecana przez celebrytów”

 1. jaga11 pisze:

  moja opinie jest bardzo negatywna jako użytkownika wózek kosztował ok 1300 zł sama spacerówka więc bardzo drogi a niestety :
  – ciężki
  -słabo się nim manewruje
  -bardzo wąskie siedzisko
  – bardzo krótkie oparcie 1,5 roczne dziecko na główkę na krawędzi oparcia!!!
  – nie można do transportu zdjąć tylnich kółek ( przynajmniej my mnie daliśmy rady!!!)
  – i co najważniejsze bardzo awaryjny hamulec linka wypada cały czas co hamuje koła i uniemożliwia jazdę

  tak więc o komforcie jazdą tym wózkiem nie mam mowy
  to był najgorszy zakup jak dokonałam dla dziecka

  więc przestrzegam przed zakupem bo ja wózek oddając do naprawy z ciągle psującym się hamulcem co sprawiło nam nie małych problemów podczas spacerów ( bo wózek był zablokowany ) otrzymywałam informację że TA CZĘŚĆ NIE PODLEGA REKLAMACJI co jest poprostu NIEDOPUSZCZALNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  dlatego przestrzegam bo ja kierowałam się wyglądam i a nie opiniami
  :(

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Bebetto - 30%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 30%

Recenzje i komentarze klientów


css.php