EasyGo Senso opinie (4,14) · Lekki i wygodny, a do tego modny

EasyGo Senso

EasyGo Senso

Sklepy dziecięce internetowe proponują  Easygo Senso od 319 zł do 350 zł . Wózek został wysoko oceniony w rankingu  parasolek 2013.
Fantastycznie równoważy dwa  podstawowe aspekty, które wpływają na wartość i ocenę modelu : doskonałą  cenę i niepretensjonalną estetykę .  Jest klasyczną parasolką. Łączy w sobie nowoczesny styl i wygodę. Dobry zakup dla osób ceniących sobie praktyczne łatwe w prowadzeniu wózki. Po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca, jest lekki, zwrotny i dość wytrzymała. EasyGo Senso lekkość zawdzięcza swojej aluminiowej konstrukcji.
W zestawie znajduje się pokrowiec na nóżki i folia przeciwdeszczowa.
Waga to jedynie 5,8 kg.
Cena to ok 330 zł – jak najbardziej rozsądna i wyważona.

2 Odpowiedzi do “EasyGo Senso opinie (4,14) · Lekki i wygodny, a do tego modny”

  1. Magda pisze:

    Lekki, dobrze się go prowadzi, sprawdza się w każdych warunkach. Szukałam czegoś nie drogiego i na swojej drodze spotykałam samą „chińszczyznę”. Nie mówię, że te wózki nie były dobrej jakości, ale ja średnio byłam do nich przekonana. W końcu znalazłam Senso, wózek Polskiego producenta i to w cenie, która nie wywołała we mnie dreszczy. Kupiłam. I ja i córka jesteśmy bardzo zadowolone, idealnie odpowiada naszym potrzebom.

  2. lola pisze:

    Wózek trzyma się dobrze, zużywa się w tempie do zaakceptowania. Daje się regulować oparcie i podnóżek w zakresie odpowiadającym potrzebom, oparcie można ruszyć natychmiast jedną ręką. Lekki i mały po złożeniu, prowadnica jest na odpowiedniej wysokości zarówno dla mnie, jak i taty. Moje dziecko bardzo polubiło mocny kolor tkaniny, mnie też się podoba 😉

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php