Easywalker Duo opinie (3,8) · Jakość i prestiż

Easywalker Duo

Easywalker Duo

Cena Easywalker Duo  od 3400 zł do zł 6400 zł, w zależności od wielkości zestawu i wyposażenia. Z powodu swojej wysokiej ceny, zajmuje średnią pozycję w rankingu wózków dla bliźniąt.
To funkcjonalne i solidnie wykonane wózki dla bliźniąt i rodzeństwa rok po roku. Są  łatwe w prowadzeniu, wytrzymałe  i bardzo atrakcyjne gabarytowo, mieszczą się bowiem w każdych drzwiach.
Wózki tej firmy  to niezwykle prestiżowe produkty często kupowane przez gwiazdy zarówno polskiego jak i światowego show biznesu. Niezwykła popularność wśród celebrytów wynika z połączenia  nowoczesnego wyglądu z wysoką jakością wykonania.
Oceniany model dostępny jest także w zestawie 2x spacerówka+ 2x gondola+ 2x fotelik. Dostosowany jest także dla dzieci w rożnym wieku, istnieje bowiem możliwość montażu jednej gondoli i jednej spacerówki,
Waga spacerówki to 16,5 kg – lekki. Jedyną wadą  jest ich koszt. Z wysoką jakością związana jest bowiem niestety wysoka cena. Kształtuje się ona w granicach 3300 zł.

2 Odpowiedzi do “Easywalker Duo opinie (3,8) · Jakość i prestiż”

  1. Anna pisze:

    Wózek easywalker duo jest genialny w 100% spełnił nasze oczekiwania lekko się prowadzi wygodny dla dzieci solidnie wykonan mieści się w drzwi posiada osobę budki dzięki czemu jedno dzieckiem może drzemc a drugie nie.jest wart swojej cenny polecam

  2. Bumek pisze:

    Jestem bardzo zadowolona z tego wózka i uważam, że jest wart swojej ceny, żałuję, że nie kupiłam go od razu tylko wtedy, gdy okazało się, że moi synowie nie mieszczą się w poprzedniej spacerówce (zabrakło miejsca na nogi). Mogę prowadzić wózek jedną ręką mimo dużego obciążenia (dwoje dzieci i wypchany kosz), dzięki dużym kołom można nim jechać po parku, żwirze, trawie, śniegu. Mieści się w drzwiach, ale w supermarkecie pomiędzy kasami niestety nie. Manewrowanie jest jednak proste, można w miejscu zawrócić. Wózek mam od roku, na wiosnę i w lecie używałam go codziennie, jesienią i zimą 3 razy w tygodniu, a materiał nie wyblakł (mamy granatowy), nic się nie urwało, ani nie zepsuło, nie złapaliśmy gumy. Dzieci mają dużo miejsca i mogą wygodnie spać (jedyny mankament wózka to w wersji duo brak podnoszonego podnóżka, ale się przyzwyczaili). Myślę, że będą się do niego mieścić do czwartego roku życia, tak jak zapewnia producent wózka. Poza tym kosz jest bardzo pojemny i dostępny nawet gdy dzieci śpią. Budka ma dodatkową osłonę przeciwsłoneczną.

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Bebetto - 30%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 30%

Recenzje i komentarze klientów


css.php