EasyWalker Sky opinie (4,0) · Te wózki wybierają gwiazdy showbiznesu

Easywalker Sky

Easywalker Sky

Cena  EasyWalker Sky  kształtuje się  od 2400zł do 4000zł  w zależności od konfiguracji i wyposażenia.
Otrzymał dość przyzwoite oceny w rankingu wózków dziecięcych.
Jest to kolejny model z kolekcji niezwykle popularnej wśród celebrytów firmy.  Podstawowy zestaw to spacerówka i gondola, istnieje też możliwość montażu na adapterach fotelika samochodowego np. Cabrio, jak również kupna samej spacerówki.
Model ma nowoczesny sportowy design, jest wygodny i wykonany z najwyższej jakości materiałów, dużym atutem  jest łatwość obsługi oraz świetne właściwości jezdne dzięki pompowanym kołom. Można próbować joggingu z tym modelem. W 2008 roku Sky został uhonorowany nagrodą Holenderskiego Stowarzyszenia Konsumentów.
Spacerówka Sky posiada wygodne siedzisko spacerowe z czterostopniowym rozkładanym oparciem aż do pozycji leżenia oraz lekki aluminiowy stelaż. W wersji głębokiej charakterystyczna jest duża i wygodna gondola, a w jej wyposażeniu znajdują się: materac, prześcieradło, przykrycie na nóżki, osłona przeciwdeszczowa oraz moskitiera. Waga  w wersji spacerowej to 10 kg, a wersji głębokiej  14,5 kg. Bardzo wysoka jakość idzie niestety w parze z wysoką ceną. Cena zestawu spacerówka+gondola kształtuje się bowiem w granicach 2800 zł.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php