Emmaljunga Scooter 2.0 opinie · podróżnik ze Szwecji

Emaljunga Scooter

Emaljunga Scooter

Wózki opinie – Emmaljunga Scooter.
Ciekawy i praktyczny model , odnosi on pewne sukcesy na rynku, ale  stosunek ceny do jakości jest średni.  Emmaljunga Scooter jest  zwrotnym  wózkiem  spacerowym na każdy teren,   jest w miarę lekki i zajmuje mało miejsca w postaci złożonej.
Jest wyposażony w stelaż wykonany z wzmocnionej stali Cryptonite , posiada amortyzacje na wszystkie koła, koła XWT- odporne na przebicia.
Model jest przystosowany dla dzieci od 6 miesiąca do 4 roku życia. Mankamentem wózka jest to, że spacerówka może być montowana tylko  przodem do kierunku jazdy, a podnóżek reguluje się z problemami .
Wykonany z najlepszej jakości materiałów, posiada bogaty asortyment akcesoriów,  niestety zbyt drogich. Tak wysoka cena jest tylko częściowo uzasadniona i adekwatna do jakości.
Poważnym problemem jest też sama dystrybucja.  Producent zrezygnował w ogóle ze sprzedaży internetowej i pozwala  tylko na tradycyjną sprzedaż detaliczną w wybranych salonach , co rzecz jasna podwyższa cenę produktu . W rezultacie  czołowe  sklepy internetowe  nie mogą w ogóle nawiązać współpracy z dystrybutorem wózków Emmaljunga. Jest to zaiste kuriozalne zachowanie w dzisiejszych internetowych czasach i ogranicza dostępność produktów wyłącznie do „wypasionych ”  salonów wózkowych w największych miastach. Wynika stąd, że zwykli Polacy spoza wielkich metropolii nie zasługują na te produkty. Firma próbuje kreować się na nowoczesną, a jednocześnie świadomie i naszym zdaniem niezgodnie z prawem, blokuje najnowocześniejsze obecnie metody informacji o produkcie i sprzedaży .  Zostawiamy to bez komentarza.
Waga : 9  kg. Średnia przybliżona cena rynkowa –  1400 zł.

Jedna odpowiedź do “Emmaljunga Scooter 2.0 opinie · podróżnik ze Szwecji”

  1. Lili pisze:

    Zgadzam się z artykułem. Jakość materiałów znakomita. Emma jest b.lekka jak na spacerówkę, dobrze się wciąga po schodach. Łatwo się składa i zajmuje mniej miejsca niż większość spacerówek w aucie. Akcesoria drogie: 300 zł za śpiworek! Wycofanie Emmy z sieci stwarza problemy. Praktyczne 3 kieszenie na suwaki w budce wózka pozbawiają kłopotu noszenia torby.Dobra w terenie i dobrze się podbija przy krawężnikach, ale tam gdzie trzeba lawirować odczuwa się troche brak skrętnych kół. Długie siedzisko: dobre dla wysokich dzieci, starczy na długo. Wkurza trochę niezdejmowany pałąk i to, że nie można obrócić siedziska tyłem do wiatru (zimą ta wada się uwidacznia). Nieywgodny dostęp do małego kosza na zakupy. Kupiłam z zeszłej kolekcji za 1100. Trochę drogo, biorąc pod uwagę mankamenty. Oceniam na 4-.

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php