Espiro Avant opinie (4,14) · Nowość 2012 roku, na pierwszy rzut oka wózek ok

Espiro Avant

Espiro Avant 2012

Cena wózka spacerowego Espiro Avant to koszt rzędu ok 550 zł.
Opinie o wózku Espiro Avant 2012.
Parasolka Avant jest nowym modelem w szeregach firmy Espiro. Wózek robi dobre pierwsze wrażenie, zobaczymy czy z czasem nie zmieni się o nim opinia.
Spacerówka ta ma 3 stopniową regulację oparcia, koła przednie skrętne z możliwością blokady do jazdy na wprost i odpinany pałąk. W komplecie do wózka znajdują się: pokrowiec na nóżki, miękka wkładka, folia przeciwdeszczowa oraz uchwyt na napoje. Avant to typowo miejsko- urlopowa parasolka, która nie radzi sobie zbyt dobrze w trudnych warunkach terenowych.
Podstawowe zalety wózka  Espiro Avant to mała waga – zaledwie 8 kg, mały rozmiar po złożeniu i przyzwoita cena – w graniach 550 zł. Wózek prezentuje się nieźle, jednak ostatecznie ocenią go klienci po dłuższym użytkowaniu, z naszej strony możemy jedynie zachęcić wszystkich zainteresowanych do dania szansy temu całkiem fajnemu wózkowi.

Jedna odpowiedź do “Espiro Avant opinie (4,14) · Nowość 2012 roku, na pierwszy rzut oka wózek ok”

  1. Anxiety and depression is common among hair
    loss sufferers, especially those experiencing total baldness.
    It is possible that combining the two hair loss products in a regimen can address the hair loss problem from two fronts.
    By observing all the above tips when faced with the problem of hair loss Minneapolis citizens should be able to contain avoidable hair breakages.

    my site: Laser hair Regrowth fda approved

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Dni otwarte marki Hartan
Rabaty do 10% - Gratisy dla kupujących


Dino - Łódź, Piotrkowska 91
Od 1 do 31 Lipca 2014

Translator

Najlepszy Sklep Dziecięcy

Sklep Dziecięcy

Kategorie opiniowanych artykułów

Strony