Espiro Baby Design Vayo (Vaio) opinie 2012 (4,26) · Wygodna i lekka jak piórko parasolka – idealna na wypad do miasta

Espiro Baby Design Vayo

Espiro Baby Design Vayo 2012

Rynkowa cena Espiro Vayo (zwanym też Vaio) oscyluje w granicach 500 zł
i jest najnowszą propozycją firmy Espiro. Ta kompaktowa parasolka łączy w sobie niebagatelny wygląd z lekkością i atrakcyjną ceną.
Posiada podwójne kółka, a kółka przednie skrętne z możliwością blokady do jazdy prosto. Dodatkowo ma regulowany podnóżek, a oparcie spacerówki odchylane jest do pozycji półleżącej. W komplecie do wózka znajdują się folia przeciwdeszczowa oraz pokrowiec na nóżki.
Warto zaznaczyć, że Vayo swoim wyglądem jest bardzo zbliżony do wózków Silver Cross – przy czym jest od nich znacznie tańszy (kosztuje zaledwie 500 zł). Ponadprzeciętny wygląd, wytrzymała porządna rama i świetna jakość, to jego cechy których nie widać na zdjęciu. Sprawiają jednak, że w rzeczywistości jakością wcale nie odbiega dwukrotnie droższemu Silver Cross’owi.
Istotną cechą parasolek jest ich mała waga – tak też jest w przypadku Vaio – wózeczek waży zaledwie 8 kg – chodź są też lżejsze od niego.

Jedna odpowiedź do “Espiro Baby Design Vayo (Vaio) opinie 2012 (4,26) · Wygodna i lekka jak piórko parasolka – idealna na wypad do miasta”

Trackbacks/Pingbacks

  1. Zestawienie wózków, spacerówki, porównanie, Espiro | pisze:

    […] Rate: 4.2 Podziel się na: […]


Dodaj Komentarz

Translator

Bebetto - 30%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 30%

Recenzje i komentarze klientów


css.php