Euro-Cart Lira 4 opinie (3,84) · Taka sobie zwinna spacerówka

Euro-Cart Lira 4

Euro-Cart Lira 4

Cena  Euro-Cart Lira 4  to kwota około 600 zł . Otrzymał średnie oceny w rankingu wózków dla  dziecka.
Model jest zwinny i niezwykle mały po złożeniu. Największe zalety produktu to jego niezwykle mała waga, kompaktowość oraz fakt, iż  jest stosunkowo łatwy w prowadzeniu. Lira 4 ma regulowane oparcie, a także samonastawne koła przednie z możliwością blokady. W cenie zestawu znajdują się: pokrowiec na nóżki, folia przeciwdeszczowa, barierka, i niestety stosunkowo mały kosz na zakupy. Jest bardzo lekki, waży jedynie 6 kg.
Na tych cechach niestety kończą się zalety tego wózka. Nie ma regulacji podnóżka, a jeg0 jakość nie należy do najwyższych. Cena też nie powala na kolana. Lira kosztuje ok 500 zł – trochę za drogo jak na średnią jakość wykonania i wymienione wcześniej niedociągnięcia.

4 Odpowiedzi do “Euro-Cart Lira 4 opinie (3,84) · Taka sobie zwinna spacerówka”

 1. Pati pisze:

  Przepraszam, ale nie potrafię się zgodzić z tą oceną. Mam już 3 lata lirę 4 i jeździ nim teraz drugie dziecko. Wózek jest w pełni sprawcy i cały, w przeciwieństwie do pierwszego z X-landera. Bardzo dużo nim jeździmy i gorąco polecam. Jedyny minus to małe kółka, ale coś kosztem innego. Wielkość i nawet waga rewelacja!!!

 2. mirka pisze:

  Sama posiadam model Lira 3 a nie 4 i jestem z niego bardzo zadowolona, duży plus za wielkość i gabaryty, które bez problemu mieszczą się w moim małym bagażniku. Drugi plus jest za wyjątkowo wygodną w obsłudze barierkę. Nie trzeba siłować się z wpinaniem i wypinaniem zaczepów z konstrukcji wózka. Wystarczy wcisnąć przycisk i barierkę można z łatwością zdemontować.

 3. s-gos pisze:

  Ja bym dała mocne 4+ spacerówce Euro-Cart Lira4, kupiłam ją przede wszystkim z powodu małej wagi i łatwości składania, często jeżdżę ze swoim smykiem samochodem, więc taki wózek jest dla mnie idealny, nie mam problemu z zapakowaniem jej do bagażnika, równie dobrze sprawdziła się na wakacjach nad morzem, tak naprawdę jedyne co bym w niej zmieniła to koła, mogłyby być takie duże, pompowane jak w głębokim wózku, to bardzo ułatwiłoby spacery w lesie czy po śniegu.

 4. Ewa pisze:

  Spacerówka jak dla mnie jedna z lepszych (wcześniej miałam Graco w nieco niższej cenie i Chico). Po złożeniu jest malutka, lekka i bardzo wygodna dla dziecka, bo ma świetną amortyzację. Dodatkowym atutem jest barierka, którą po wypięciu z jednej strony (nie trzeba demontować całej, żeby włożyć dziecko)można wyginać w dowolny sposób i nic się z nią nie dzieje. Bardzo wygodna rzecz i można zkładać wózek bez demontażu barierki.Dodatkową zaletą (w wózku Graco olbrzymia wada) to zapinanie pasów, bardzo wygodne i proste.
  Nie wiem, czemu tak nisko oceniane jest bezpieczeństwo wózka. Jeśli dziecko jest prawidłowo zapięte pasami, to nic się nie może złego wydarzyć.

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Maxi Cosi - 10%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 10%

Recenzje i komentarze klientów


css.php