Fotelik Cybex Sirona M2 i-Size opinie (4,45) Kosmiczny podróżnik dla naszej pociechy

Cybex Sirona 2012

Cybex Sirona 2017

Za fotelik od 0 do 18 kg Cybex Sirona  z bazą isofix w nowej odsłonie M2 i-Size trzeba zapłacić od 1600 zł do 1800 zł. Warto sprawdzić  notowania w rankingu fotelików.  Sirona ostatnio wyszła w nim na prowadzenie dzięki technologii modular i-Size, czyli systemowi, który łączy jedną bazę isofix  z dwoma fotelikami: zaraz po urodzeniu dziecka z nosidełkiem Cybex Aton M, a po kilku miesiącach z Modular Sirona M2. Skutkiem są dobre testy Adac.
Nowatorski, oryginalny model wykonany z niezwykłą   dokładnością i o niemalże kosmicznej stylistyce. Teraz daje możliwość dodatkowych połączeń  w wersji modular i-size.  Baza został tak zaprojektowana, że pasuje do obu wspomnianych fotelików.

Fotelik można ustawiać  przodem i tyłem do kierunku jazdy, baza posiada specjalną stopkę zwiększającą stabilność fotelika, system ochrony bocznej, a także regulację zagłówka oraz odchylenia siedziska. Montowany jest w samochodzie na bazie ze złączami isofix.
Specjalne zaczepy na pasy umożliwiają  wsadzanie wyjmowanie dziecka z fotelika.
Waga jest niestety bardzo duża – 15  kg. Cena –  około 1600 zł – drogi, ale nowatorskie rozwiązania i nieprzeciętny design zawsze są drogie, poza tym i tak w ostatnim czasie staniał o 500 zł.
Patrząc na inne modele Cybex’a możemy mu dać kredyt zaufania, co do poziomu bezpieczeństwa, jakie zapewnia naszemu dziecku.

Dodaj Komentarz

Translator

Bebetto - 30%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 30%

Recenzje i komentarze klientów


css.php