(4,92) Greentom – ekologiczne wózki – oferta nie tylko dla zwolenników Green Peace

Greentom Up - wózek ekologiczny - odkrycie 2017

Greentom Up Reversible – wózek ekologiczny – odkrycie 2017/2018 roku

Teraz Greentom Upp 5 % taniej – polecamy.

Kolory wózka

Ważne! Od kilku miesięcy rejestrujemy poważne problemy z dostępnością towaru, prawdopodobnie coś jest nie tak z logistyka dostaw.
Zaprojektowane w Holandii wózki minimalistyczne, bez nadmiaru fajerwerków,  gadżetów i zbędnych ozdobników, ale sensownie zaprojektowane i ergonomiczne. Wyglądają nieco zabawkowo jak wózki lalkowe, ale, proszę nam wierzyć – to tylko pozory. Stelaż jest mocny i wytrzymały, pomimo że  wózek nie posiada żadnego metalowego elementu, nie dziwota tedy, że wózek jest wyjątkowo lekki i poręczny – waży około 7 kg z gondolą. Rewelacja.
Producent twierdzi, że wózki są  przyjazne dla środowiska, gdyż ich tapicerki  zostały wykonana w całości  z surowców wtórnych.

Przechodząc do konkretów:

 • dobre właściwości jezdne – jak na lekki wózek kompaktowy i miejski
 • możliwość komponowania indywidualnych połączeń kolorystycznych: 3 kolory stelaża : biały, szary i czarny i 10 kolorów
 • gondola dobrej jakości z bardzo wygodnym materacykiem
 • przemyślana konfiguracja połączeń stelaża i spacerówek
 • dla mniejszych dzieci opcja reversible, dla starszych dzieci siedzisko Classic
 • Wózki posiadają możliwość połączenia 3w1 z fotelikiem Maxi Cosi Cabriofix dzięki będącym w ofercie adapterom

Przyczyną dużej popularności na rynku jest również powiew nowości i pozytywny wpływ modnej teraz szalenie ekologii. Jest to zręczny „chwyt marketingowy”, który  w połączeniu ze wspomnianymi powyżej konkretnymi  zaletami wózków sprzyja rosnącej popularności wśród klientów. Czy ten pozytywny trend się utrzyma zależy w dużej mierze od polityki cenowej producenta. Na razie jest ona bardzo korzystna dla konsumentów.

Negatywnym czynnikiem był w ostatnich miesiącach długi czas oczekiwania na zamówione wózki. W ostatnich miesiącach sytuacja się nieco w tej kwestii poprawiła, ale sklepy sygnalizują nam, ze znowu są problemy z ciągłością dostaw.

3 Odpowiedzi do “(4,92) Greentom – ekologiczne wózki – oferta nie tylko dla zwolenników Green Peace”

 1. Monika pisze:

  A ja mam pytanie może ktoś się orientuje czy do ramy z 2016 roku pasuje siedzisko classic tzn mam Reversible i zastanawiam się czy wystarczy dokupic tylko siedzisko czy muszę też zamienić ramę?? Bo widzę że na różnych aukcjach używają sformułowania „stara rama” lub „nowa rama” stąd moje pytanie

 2. KAROLINA pisze:

  A my Greentomem nawet sezon grzybowy opękalismy w lesie.. daje radę miejski wózek.. A złej baletnicy 😉😉😉 trenerom jest MEGA..

 3. Ula pisze:

  Moja opinia jako babci jest bardziej negatywna niż pozytywna. Wózek typu spacerówka ma kilka możliwości regulacji od pozycji siedzącej do leżącej ale tylko w opcji gdy dziecko jedzie tyłem do osoby prowadzącej wózek.Przy zmianie kierunku ustawienia gondoli opcje są tylko dwie . Rączka jest źle wyprofilowana. Powinna być gięta a nie prosta, bo to utrudnia nacisk na rączkę gdy chce się przechylić wózek przy podjeździe na krawężnik. Wózek nadaje się na gładkie proste chodniki w przeciwnym wypadku brak resorów daje się we znaki.Produkt przereklamowany.Jeżeli chodzi o wagę to faktycznie lekki w stosunku do tradycyjnych wózków.

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Maxi Cosi - 10%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 10%

Recenzje i komentarze klientów


css.php