(4,92) Greentom – ekologiczne wózki – oferta nie tylko dla zwolenników Green Peace

Greentom Up - wózek ekologiczny - odkrycie 2017

Greentom Up Reversible – wózek ekologiczny – odkrycie 2017 roku

Teraz Greentom Upp 5 % taniej – polecamy.  Zaprojektowane w Holandi wózki minimalistyczne bez nadmiaru fajerwerków,  gadżetów i zbędnych ozdobników, ale sensownie zaprojektowane i ergonomiczne. Wyglądają nieco zabawkowo jak wózki lakowe, ale, proszę nam wierzyć, to tylko pozory. Stelaż jest mocny i wytrzymały, pomimo że  wózek nie posiada żadnego metalowego elementu, nie dziwota tedy, że wózek jest wyjątkowo lekki i poręczny – waży około 7 kg z gondolą. Rewelacja.

Producent twierdzi, że wózki są  przyjazne dla środowiska, gdyż tapicerka  zostały wykonana w całości  z surowców wtórnych.

Przechodząc do konkretów:

  • dobre właściwości jezdne – jak na lekki wózek kompaktowy i miejski
  • możliwość komponowania indywidualnych połączeń kolorystycznych: 3 kolory stelaża : biały, szary i czarny i 10 kolorów
  • gondola dobrej jakości z bardzo wygodnym materacykiem
  • przemyślana konfiguracja połączeń stelaża i spacerówek
  • dla mniejszych dzieci opcja reversible, dla starszych dzieci siedzisko Classic
  • Wózki posiadają możliwość połączenia 3w1 z fotelikiem Maxi Cosi Cabriofix dzięki będącym w ofercie adapterom

Przyczyną dużej popularności na rynku jest również powiew nowości i pozytywny wpływ modnej teraz szalenie ekologii. „Chwyt marketingowy” niegłupi, ale warto by poznać rzetelne badania toksyczności omawianych wózków w stosunku do innych  mniej „ekologicznych ” konkurentów. Czy ten pozytywny trend się utrzyma zależy w dużej mierze od polityki cenowej producenta.

Negatywnym czynnikiem był w ostatnich miesiącach długi czas oczekiwania na zamówione wózki. W ostatnich tygodniach sytuacja się nieco w tej kwestii poprawiła.

Jedna odpowiedź do “(4,92) Greentom – ekologiczne wózki – oferta nie tylko dla zwolenników Green Peace”

  1. Ula pisze:

    Moja opinia jako babci jest bardziej negatywna niż pozytywna. Wózek typu spacerówka ma kilka możliwości regulacji od pozycji siedzącej do leżącej ale tylko w opcji gdy dziecko jedzie tyłem do osoby prowadzącej wózek.Przy zmianie kierunku ustawienia gondoli opcje są tylko dwie . Rączka jest źle wyprofilowana. Powinna być gięta a nie prosta, bo to utrudnia nacisk na rączkę gdy chce się przechylić wózek przy podjeździe na krawężnik. Wózek nadaje się na gładkie proste chodniki w przeciwnym wypadku brak resorów daje się we znaki.Produkt przereklamowany.Jeżeli chodzi o wagę to faktycznie lekki w stosunku do tradycyjnych wózków.

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Maxi Cosi - 10%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 10%

Recenzje i komentarze klientów


css.php