Hartan Topline „S” (LED) opinie (5,14) · Najnowsza odsłona genialnego wózka

Hartan Topline S (LED) 2013

Hartan Topline S (LED) 2013

Cena detaliczna wózka wielofunkcyjnego Hartan Topline S LED kształtuje się od  2450 zł do 3700 zł w zależności od konfiguracji, rodzaju gondoli czy fotelika samochodowego. Na cenę wpływa też jakość  i rodzaj tapicerki.
Hartan nie spoczywa na laurach, co rok unowocześnia swoje wyroby, co przekłada się na coraz większą popularność znanej i lubianej marki. Nowa kolekcja  niemieckiej firmy obfituje w ciekawe ulepszenia i udogodnienia. Przykładem jest spacerówka Topline S, która to wyposażona została w światełka LED. Wyroby firmy uzyskały najwyższe oceny jeśli chodzi o bezpieczeństwo i brak zawartości substancji toksycznych. Konkurenci w tym aspekcie zostali daleko w tyle.
Spacerówka Topline S posiada lekkie pneumatyczne koła, przednie koła skrętne z możliwością blokady, świetną regulowaną amortyzację pozwalającą na wygodną jazdę w każdych warunkach oraz cicho składaną budkę (z okienkiem i ochroną UV). Dodatkowo posiada przekładaną regulowaną rączkę i teleskopowo regulowany podnóżek, a oparcie odchylane jest aż do pozycji leżącej. W zestawie do wózka znajdują się folia przeciwdeszczowa i kosz na zakupy.
Spacerówkę można także kupić w zestawie z gondolą i fotelikiem samochodowym. Na stelażu można zainstalować 3 rodzaje gondoli – Soft, Kombi i Falt, oraz foteliki Maxi Cosi i Romer, których montaż jest banalnie prosty dzięki systemowi Click-On. Waga produktu to 15,4 kg, cena zaś ok 2500 zł. Dosyć ciężki i dosyć drogi, ale perfekcja i wytrzymałość „ważą” i kosztują.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php