Hartan ZX II (4,56) · Bliźniak warty swojej ceny

Hartan ZX II Cena internetowa  ZX II kształtuje się od  2450 zł do 4700 zł w zależności od konfiguracji, rodzaju gondoli czy dołączonych do niego fotelików samochodowych 0-13 kg.  Zdobył on też uznanie wśród ekspertów – patrz:  wózki ranking.
Hartan ZX II to wielofunkcyjny model dla bliźniąt lub rodzeństwa, na lekkich pneumatycznych kołach. Istotne jest, że  nie jest za szeroki, swobodnie więc mieści się w każdych drzwiach. Posiada regulowaną twardość zawieszenia, hamulec ręczny, teleskopowo regulowaną rączkę i podnóżek. Dodatkowo wyposażony jest w siedziska, które mogą być montowane w obu kierunkach i rozkładają się aż do pozycji leżącej. Kolejnym jego atutem jest bardzo cicho składana budka (z ochroną przed promieniami UV) oraz możliwość montażu na stelażu fotelików samochodowych. W zestawie  znajduje się: przezroczysta folia przeciwdeszczowa, kosz na zakupy oraz budka.
Jak wszystkie produkty firmy Hartan jest wykonany z najwyższej jakości bezpiecznych materiałów. Niestety jak w przypadku większości wózków wielofunkcyjnych, a zwłaszcza tych dla bliźniąt waga jest duża, w wersji spacerowej aż 20,5 kg. Cena zestawu 2x spacerówka+2x gondola Soft kształtuje się w granicach 3550 zł- dosyć wysoka, ale tak niezawodny produkt wart jest swojej ceny.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php