Hauck Freerider opinie (4,0) · Sportowa spacerówka dla bliźniąt i rodzeństwa rok po roku

Hauck Freerider 2012/2013

Hauck Freerider 2012/2013

Cena wózka spacerowego dla bliźniąt  Hauck Freerider kształtuje się w granicach 1100-1400 zł  w zależności od zestawu i wyposażenia.
Jest to najnowszy model znanej i lubianej niemieckiej firmy Hauck. Urodziwy, sportowy bliźniak, dostępny w 2 kolorach. Oba siedziska  są niezależnie regulowane i odchylane do pozycji spoczynkowej, z tym że przednie jest bardziej odchylane od tylnego. Wózek ma regulowany podnóżek i rączkę oraz przednie koło skrętne, a także odpinany pałąk w przednim siedzisku.
Jak na bliźniaka wcale nie jest duży po złożeniu, na plus  są też porządne koła, dobra jakość,  no i oczywiście sławna niemiecka precyzja, która daje tu o sobie znać. Dodatkowo duże koła sprawiają, że dobrze sobie radzi zarówno w warunkach miejskich jak i w terenie bardziej wymagającym. Na stelażu można zainstalować fotelik samochodowy, a po odpięciu tylnego siedziska pozostaje nam zwykła sportowa trzykołowa spacerówka dla dziecka.
Wadą  jest przede wszystkim kiepski dostęp do kosza oraz fakt iż dziecko siedzące z tyłu zakrywa nogami kosz na zakupy. Cena jest umiarkowana 1200 zł, waga jak na bliźniaka jak najbardziej do przyjęcia – 12 kg.
Rankingi  plasują opiniowany model na średnich pozycjach.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php