Hauck Montana Air opinie (4,26) · Bardzo korzystna relacja ceny do jakości

Hauck Montana Air

Hauck Montana Air

Hauck Montana Air kosztuje w granicach 2000  zł w zależności od zestawu i wyposażenia.
Jest to jeden z najnowszych wózków wielofunkcyjnych firmy Hauck. Model ten sprawdza się w zasadzie w każdych warunkach, a duże pompowane koła, znacząco podnoszą poziom komfortu podczas podróży. Łatwo się prowadzi, a regulacja wysokości pozwala dostosować go indywidualnie do wzrostu rodzica. Spacerówka ma regulowane odchylenie oparcia, regulowany podnóżek oraz odpinaną budkę.
Montana Air ma trwałą miękką i wykonaną z wysokiej jakości materiałów tapicerkę, którą można z łatwością zdjąć do prania. Dodatkowo wyposażony jest w obszerny kosz na zakupy. Jeśli natomiast chodzi o gondolkę, to jest ona przede wszystkim bardzo wygodna i co najważniejsze posiada uchwyty dzięki którym łatwo i szybko można przenosić dziecko.
Jedyną rzucającą się w oczy wadą jest niestety jego dosyć duża waga (w wersji spacerowej 14,5 kg). Na jego obronę  jest jedynie fakt, że wszystkie modele z pompowanymi kołami są raczej ciężkie. Cena zestawu spacerówka+ gondola kształtuje się w granicach 1700 zł. Wózki Hauck może nie należą do najtańszych, ale są to bardzo dobre produkty charakteryzujące się niezwykle wysoką jakością.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php