Jedo Fyn 4DS Duo opinie (4,08) · Bliźniaczy wózek na pompowanych kołach

Jedo Fyn 4DS Duo 2013

Jedo Fyn 4DS Duo 2013

Jedo Fyn  Duo – sklep DinoŚrednia rynkowa cena wózka Fyn Duo waha się w przedziale1869 – 3339 zł -w zależności od konfiguracji. W rankingu wózków dla bliźniąt plasuje się on na całkiem niezłych pozycjach.
Nowość w ofercie Jedo – to  podwójna wersja najbardziej znanego modelu tej marki – Fyn. Aluminiowa konstrukcja, zawieszenie na amortyzatorach i pompowane koła,   zapewniają wysoki komfort podróżowania w trudnych  warunkach.Natomiast  skrętne przednie kółka, pozwalają wygodnie nim  manewrować w krętych, miejskich alejkach.
Model ten  jest wyposażony w ustawiane  w obu kierunkach siedzisko spacerowe, regulację  oparcia,  podnóżka oraz  rączki.
Dodatkowo Fyn’a  Duo można kupić w konfiguracjach: sama podwójna spacerówka,  spacerówka+ 2 gondole, lub w zestawie 3 w1 z fotelikiem Jedo Berbero.
W komplecie do spacerówki znajdują się 2 okrycia na nóżki, kosz na zakupy oraz  budka. Wraz z gondolami otrzymamy natomiast: dwie budki z okienkami, osłony przeciwwiatrowe do gondolek oraz regulowane zagłówki.
Cena zestawu-podwójna spacerówka + 2 x gondola jest niezwykle przystępna jak na wózek dla bliźniąt i oscyluje w granicach 2800 zł. Waga  w wersji spacerowej – 19,3 kg.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php