Kees Hopper opinie (3,82) · Może nie oczarowuje wyglądem, ale nadrabia w innych aspektach

Kees Hopper

Kees Hopper

W dobrych sklepach internetowych wózki Kees Hopper można kupić za cenę 730 zł -1250 zł, w zależności od konfiguracji i wyposażenia. W rankingu plasuje się na raczej niskich pozycjach.
Parasolka znanej holenderskiej marki Kees,  nie urzeka specjalnie oryginalnym wyglądem, ot taka sobie spacerówka. Swój zwyczajny wygląd nadrabia jednak całkiem niezłym jak na parasolkę prowadzeniem i bezproblemowym pokonywaniem przeszkód terenu. Ma tylne koła podwójne, przednie zaś pojedyncze i skrętne o 360 stopni z możliwością blokady do jazdy prosto.
Dodatkowo wózek można kupić w komplecie z gondolką. W zestawie znajdują się: kosz na zakupy, odpinana barierka i okrycie na nóżki. Model jest łatwo składany do całkiem małych rozmiarów, ma regulowane siedzisko i podnóżek.
Jak na parasolkę jest raczej ciężkawy – 10 kg, to sporo jak na miejski wózek, wagę tą musimy jednak usprawiedliwić gdyż z uwagi na możliwość montowania na konstrukcji gondoli musi mieć wytrzymały stelaż, stąd nieco większa waga. Koszt  to ok 750 zł – cena wysoka.

Dodaj Komentarz

Translator

Bebetto - 30%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 30%

Recenzje i komentarze klientów


css.php