(4.62) Kees K2Go · Mega kompaktowy wózek w przyjaznej cenie

Kees K2Go

Kees K2Go

 

Ceny

W wersji Kekk K2go 750-900 zł

W ostatnim czasie na rynku wózków spacerowych wyczuwalny jest nowy trend. Producenci prześcigają się w produkcji coraz  mniejszych, lżejszych i łatwiejszych w obsłudze modeli, często bardziej kompaktowych niż klasyczne parasolki.
Modele te reklamowane są jako tak małe,  że zmieszczą się w damskiej torebce. Jednym z pierwszych na rynku był ekskluzywny i drogi wózek Babyzen Yoyo, później furorę zrobił nieco tańszy niemiecki model GB Pockit. Teraz z kolei pojawił się holenderski Kees K2Go i to na nim skupimy się w tym artykule.
Podstawowymi atutami K2Go są: Niesamowicie niska waga (6.5 kg) i megakompaktowe wymiary po złożeniu, co w połączeniu z przystępna ceną ( w granicach 780 zł) daje klientom bardzo atrakcyjny produkt. Ponadto wózek cechują wyjątkowo lekkie i intuicyjne prowadzenie oraz szybkie i bezproblemowe składanie.
Do mankamentów wózka należą: dosyć mały kosz i brak regulacji podnóżka. Tak niewielkie wady idą jednak szybko w niepamięć gdyż Kees K2Go ze względu na wymiary to wózek stworzony do samolotu, auta czy na wakacje.
Problemem jest niestety dostępność wszystkich kolorów. Dostawa wersji czarnej dopiero w połowie lipca

Jedna odpowiedź do “(4.62) Kees K2Go · Mega kompaktowy wózek w przyjaznej cenie”

  1. Ania pisze:

    Wozek jest naprawdę świetny;) kupiliśmy go z myślą o wyjazdach, wycieczkach itd. Sprawdził sie na medal! Corka jest zachwycona a’la kierownica 😉 jest niesamowicie lekki, zwinny i bardzo prosto sie go składa. Zajmuje bardzo mało miejsca w bagażniku. Wozek podbija bez problemu na większości drogach, na plazy było najtrudniej ale dał sobie radę :-) posiada regulacje oparcia az do pozycji leżącej. Troszke za krotki podnózek, ale w naszym przypadku w niczym nam nie przeszkadza. Miałam wozek Tako – pozbyłam sie go, teraz mam x-landera z 2016 i kees i zdecydowanie wole Kees :) wybraliśmy kolor multiblue 😉 jest piękny !

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Bebetto - 30%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 30%

Recenzje i komentarze klientów


css.php