(4,97) Maxi Cosi Adorra 2018 · Kompaktowy wózek wielofunkcyjny za rozsądne pieniądze

Maxi Cosi Adorra 3w1

Maxi Cosi Adorra 3w1

Maxi Cosi Adorra

Kolory wózka
Dzięki rewelacyjnej sprzedaży zaraz po premierze, możliwa jest pierwsza ocena w rankingu wózków dziecięcych.

Opisywany model w wersji spacerowej można kupić już za 1579 zł, oczywiście gdy powiększamy zestaw o kolejnie elementy ( gondole, fotelik i bazę) to cena automatycznie rośnie: 2w1 za 1900 zł, 3w1 za 2300, 4w1 za 3100. Podane ceny są, rzecz jasna, nieco przybliżone.
Nasza rada: niektóre firmy stosują bardzo atrakcyjne kupony rabatowe, które znacznie obniżają pierwotne ceny podane na stronie. Warto poszukać.

Kompaktowy i łatwy w obsłudze wózek Adorra to nowość w ofercie Maxi Cosi. Model łączy w sobie to co najlepsze z wózków terenowych i miejskich. Do jego największych atutów należą prosty i wygodny sposób składania stelaża razem z siedziskiem  i do małych rozmiarów, dość duże koła i stosunkowo niska waga (12 kg).
Model Adorra jest młodą propozycją producenta, w sieci nie ma więc jeszcze za dużo opinii na jego temat, ale sugerując się ogromną popularnością tego wózka  możemy się spodziewać , że okaże się strzałem w dziesiątkę. Wózek występuje zarówno w wersji spacerowej jak i w komplecie z nowoczesną gondolą Oria czy fotelikiem samochodowym tworząc tym samym praktyczny travel system.
Bardzo duże zainteresowanie modelem sprawia, że sprzedaje się on jak świeże bułeczki, co z kolei powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie jest dość długi. Szczególnie rozchwytywany jest kolor sparkling grey, ale inne kolory tapicerek też  ” nie od macochy”.

Małym mankamentem mogą być jedynie piankowe koła, lecz z drugiej strony  to one sprawiają, że waga wózka nie jest wysoka, dlatego więc przymykamy na to oko.

Jedna odpowiedź do “(4,97) Maxi Cosi Adorra 2018 · Kompaktowy wózek wielofunkcyjny za rozsądne pieniądze”

  1. Adora pisze:

    czy ten wozek jest faktycznie kompaktowy?

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Bebetto - 30%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 30%

Recenzje i komentarze klientów


css.php