Maxi Cosi Mura 3 opinie (3,54) · Nowości kolorystyczne 2012 r.

Maxi Cosi Mura 3 (spacerówka) 2012

Cena  Maxi Cosi Mura 3  kształtuje się w granicach  1900 zł – 3500 zł w zależności od zestawu i wyposażenia. W rankingach wózków dziecięcych plasują się na słabych pozycjach.
Jest to nowoczesny model  typu  trójkołowego  z pompowanymi podwójnymi kołami z przodu.   Siedzisko spacerowe montowane przodem lub tyłem do kierunku jazdy na nowocześnie zaprojektowanym aluminiowym  anodyzowanym stelażu  wózka .  Rozkładane aż do pozycji leżącej oparcie spacerówki daje  możliwość spokojnego snu podczas spacerów natomiast tylne zawieszenie na sprężynach,  zwiększa komfort jazdy.  Cena  około 2000 zł  za stelaż Mura 3 , siedzisko spacerowe , budkę oraz kosz na zakupy chyba lekko wygórowana. W zestawie z dużą gondolą zapłacimy około 2800,00 zł  natomiast z fotelikiem to już wydatek 3250 zł.
Niestety tapicerka zawiera niebezpieczną ilość substancji toksycznych, co jest bardzo niepokojącą informacją, potwierdzającą że jest to wózek nieco przereklamowany.
Mankamentem Mury, od czasu do czasu, zgłaszanym przez młode mamy jest chwiejność gondoli, nie grozi to wypadnięciem dziecka, ale niepokoi.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php