Maxi Cosi Mura 4 Plus (4,56) · Znany model – ulepszony, odnowiony , niemal pozbawiony wad

Maxi Cosi Mura 4 Plus

Maxi Cosi Mura 4 PlusŚrednia cena rynkowa prezentowanego wózka kształtuje się od 1850 zł do 3900 zł w zależności od konfiguracji i wyposażenia.
21.05.2014  Najnowsza wersja znanej Mury spowodował, że  złe opinie i oceny poprzedniego modelu poszły w niepamięć. Poprawiony model posiada szereg ulepszeń i udogodnień: zamiast pompowanych kół producent proponuje świetne i lekkie koła piankowe, nową ciekawą kolorystykę i przede wszystkim lepszą jakość przy znacznie niższej cenie (sama spacerówka kosztuje ok 1850 zł).

Maxi Cosi Mura 4

Maxi Cosi Mura 4

15.12.2013 Wózek cechuje się nowoczesnym wyglądem i starannym wykonaniem. Jest to świetna propozycja  dla rodziców preferujących aktywny tryb życia. Model wyróżnia się nowoczesnym wyglądem oraz lekkością prowadzenia.
Gondola jest duża – maluch ma w niej bardzo wygodnie, łatwo się wypina. Koła pompowane – łatwe do demontażu, siedzisko można montować zarówno przodem jaki i tyłem do kierunku jazdy . Rodzice docenią go pod względem komfortu  dla maluszka jak również swojej wygody: Posiada teleskopową regulację wysokości raczki jest świetną opcją dla wysokich rodziców.
Kolejnym atutem tego wózka jest możliwość montowania na stelażu fotelika.
Niestety, w testach niemieckiej organizacji konsumenckiej Warentest z 2009 roku model Maxi Cosi Mura 4 otrzymał ocenę niedostateczną z powodu obecności trujących związków chemicznych w częściach z tworzywa sztucznego.   Jednak nie został z tego powodu wycofany ze sprzedaży, więc spełnia wyśrubowane  niemieckie normy.  Może alarm jest  przedwczesny lub normy niedoskonałe, ale naszym obowiązkiem jest o tym wspomnieć. W dzisiejszych czasach wiele spraw jest przesadnie traktowanych, a chemia jak wiemy jest wszechobecna –  to nieubłagany koszt nowoczesności. Cena gondoli i spacerówki wynosi 3000 zł – wysoka . Waga stelaża z siedziskiem 16,8 kg.

6 Odpowiedzi do “Maxi Cosi Mura 4 Plus (4,56) · Znany model – ulepszony, odnowiony , niemal pozbawiony wad”

 1. supermama90 pisze:

  Najtańsza oferta wózków na …………..

  Nasi fachowcy, kochające mamy, dobiorą dla waszych pociech najlepsze wózki, nosidełka i foteliki.

  O cenę też się musisz martwić indywidualne podejście naszych specjalistów na pewno Cie zadowoli 😉

 2. monia pisze:

  dobry solidny wózek. Cena jak najbardziej idzie z jakością.

 3. agata pisze:

  Mam murę plus4 już od 8 miesięcy i jestem z niej bardzo zadowolona. Koła piankowe których nie trzeba pompować, są dobrze skrętne. Ogólnie wózek dosyć lekki w prowadzeniu i łatwy w składaniu.

 4. nkg pisze:

  Siostra ma MAXI COSI MURA. Jest z niego zadowolona, wygodny, dobrze się prowadzi. Jednak teraz, gdy dziecko skończyło 2 lata, jego główka ociera o daszek… Jeżdżą bez niego. Przy tej cenie wózka, to jednak niebagatelna wada.

Trackbacks/Pingbacks

 1. […] Cosi Stella Tegoroczna nowość firmy Maxi Cosi. Wózek  jest mniejszą i lżejszą wersją modelu Mura 4 Plus. Można powiedzieć, że to taka kompaktowa wersja Mury.  Średnio trzeba za nią zapłacić od  […]


Dodaj Komentarz

Translator

Bebetto - 30%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 30%

Recenzje i komentarze klientów


css.php