Teraz 35% taniej – Maxi Cosi Stella opinie – podobna, ale lżejsza i mniejsza od Mury 4

Maxi Cosi Stella

Maxi  Cosi Stella 3w1

Maxi Cosi Stella – 35% taniej  Wózek  jest mniejszą i lżejszą wersją modelu Mura 4 Plus. Można powiedzieć, że to taka kompaktowa wersja Mury.  Średnio trzeba za nią zapłacić od  1600 zł do 3000 zł w zależności od sklepu, konfiguracji i ilości elementów wyposażenia.

Zamiast klasycznych pompowanych kół wprowadzono lekkie, niewymagające pompowania koła pneumatyczne. Szerokość wózka Stella to tylko 55 cm , co ma oczywiste zalety: łatwość przejazdu w marketach, windach i zatłoczonych miejscach, mniejsza waga  coś za coś – większe i grubsze dziecko będzie miało zbyt mało przestrzeni  i raczej w takiej sytuacji nie polecamy. Na stelażu wózka możliwy jest tylko montaż gondoli Foldable,  gdyż większa klasyczna gondola się już nie mieści.

Maxi Cosi Stella 2w1

Maxi Cosi Stella 2w1

Wyróżnia się nowoczesnym wyglądem, dobra jakością wykonania  oraz łatwością prowadzenia. Siedzisko można montować zarówno przodem jaki i tyłem do kierunku jazdy. Gondola łatwo się wypina. Teleskopowa regulacja wysokości raczki ułatwia życie wysokim rodzicom.
Standardowo  możliwość montowania na stelażu wózka fotelika Maxi Cosi Cabrio lub Citi – dla zestawi 3w1.
Waga stelaża z siedziskiem 15 kg – o dwa mniej od Mury.

3 Odpowiedzi do “Teraz 35% taniej – Maxi Cosi Stella opinie – podobna, ale lżejsza i mniejsza od Mury 4”

  1. piter pisze:

    Sponsorowany to jest artykuł o Maxi Cosi. Przecież ten wózek ewidentnie spacerówkę ma wąską!! To, że mam Anexa a fotelik maxi- cosi i jestem zadowolona to prawda. Przymierzcie dziecko do tej spacerówki to się przekonacie jaka jest. A piszecie suche fakty z katalogu.

  2. piter pisze:

    Pięknie wygląda i tyle, bardzo wąska spacerówka:( ja i tak będę bronił swojego Anexa sporta :) Po prostu u nas się sprawdza:)

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Maxi Cosi - 10%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 10%

Recenzje i komentarze klientów


css.php