Migo Revo foteliki, które są prawdziwą rewolucją – jedna baza isofix pasuje do trzech fotelików

ferrari beone Migo Foteliki
Spotykamy się z zarzutami, że trochę po macoszemu traktujemy dział fotelików samochodowych i zdecydowanie preferujemy wózki dla dziecka. Trzeba przyznać – jest w tym trochę racji, co prawda główny profil i nazwa tego portalu zobowiązują, ale jest to tylko częściowym wytłumaczeniem. W zwiazku z tym w następnych tygodniach postaramy się nieco wyrównać te dysproporcje.

Dzisiaj czas na foteliki, które błysnęły na targach w Kielcach 2017 i nieoczekiwanie wyprzedziły całą renomowaną konkurencję w nowatorstwie i ergonomii, cechując się dużą innowacyjnością przy konkurencyjnej cenie.
Foteliki Migo, bo o nich mowa, obejmują trzy podstawowe modele: Satellite 0-13 kg, Saturn 9-18 kg , Sirius 15-36 kg.  Na pozór nic szczególnego, ale do tych trzech doskonałych fotelików samochodowych ( 4 gwiazdki w  ADAC) potrzebna jest tylko baza isofix. Innymi słowy jedna baza pasuje  do trzech kategorii wagowych. Tego jeszcze nie było.

Migo Saturn + Baza obrotowa isofix

Migo Saturn + Baza obrotowa isofix

Jak wspomnieliśmy foteliki dostały dobre oceny w testach Adac, ( Sirius 3 gwiazdki, Saturn 4).   Dodatkowo w przypadku fotelika 0-13 otrzymujemy regulowane oparcie do pozycji praktycznie leżącej jak w Cybex Cloud, ale bagatela, Migo Satellite jest o połowę tańszy.

W ten sposób foteliki Migo awansowały do ekskluzywnych firm oferujących zestawy fotelików 3w1.

Migo Satellite Ferrari 2017

Migo Satellite Ferrari 2017

Największe uznanie u klientów znajduje dotychczas  Saturn 9-18 kg – 4 gwiazdki w Adac, z regulowaną wysokością pasów wraz z zagłowkiem i wygodnym i wentylowanym siedziskiem w cenie około 450 zł. Montaż – o czym było już wcześniej – na obrotowej bazie isofix.  Taka baza

ułatwia montaż fotelika, poprawia bezpieczeństwo i ułatwia wsadzanie dziecka do i wyjmowanie z fotelika.

Na koniec dobra wiadomość w ostatnich tygodniach w niektórych sklepach dziecięcych staniały o 15 % .Dotychczasowi dominatorzy w branży mogą się czuć nieswojo.

Dodaj Komentarz

Translator

Bebetto - 30%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 30%

Recenzje i komentarze klientów


css.php