Mountain Buggy Duet opinie (4,58) · Najmniejszy i najbardziej kompaktowy bliźniak na świecie

Mountain Buggy Duet 2013

Bliźniak Mountain Buggy Duet

Mountain Buggy Duet – sklep DinoŚrednia cena rynkowa modelu Mountain Buggy Duet waha się w przedziale 2860- 4100 zł i zależy od zestawu i konfiguracji. W rankingu wózków dla bliźniąt zajmuje bardzo dobre miejsca.
Fenomenalne, nowozelandzkie wózki terenowe all-terrain Mountain Buggy dzięki swoim właściwościom sprawiają, że młodzi rodzice nie muszą rezygnować z aktywnego trybu życia nawet w momencie powiększenia rodziny.
Podwójny model  Duet to produkt na każdy teren, dla którego trudne warunki nie są żadną przeszkodą. Wręcz przeciwnie, niezwykła jego manewrowość i stabilność,  to jego największe zalety. Sprawdza się zarówno w terenie górskim jak i na wiejskiej drodze, czy w mieście.
Niezaprzeczalnym jego atutem, wyróżniającym go na tle innych bliźniaków jest fakt, iż jest to najmniejszy wózek podwójny na świecie, jego całkowita szerokość to zaledwie 63 cm, taki wymiar często spotykany jest w modelach pojedynczych, a nie w w bliźniakach jeden obok drugiego.
Ma pompowane koła zapewniające świetną amortyzację, przednie koła skrętne z możliwością blokady, regulowaną rączkę i dwa niezależnie regulowane siedziska (rozkładane do pozycji leżącej). W komplecie do spacerówki znajdują się: kosz na zakupy, pałąk i regulowana budka. Dodatkowo po dokupieniu gondoli i fotelika samochodowego Maxi Cosi, Duet może stworzyć praktyczny Travel System, a w odpowiedniej konfiguracji może służyć także dzieciom w różnym wieku.
Sporą wadą jest niestety jego wysoka cena, za zestaw 2x spacerówka+2x gondola zapłacimy ok 4100 zł, poza tym bez zastrzeżeń. Waga  bardzo przyzwoita jak na bliźniaka, zaledwie 15,5 kg.

Dodaj Komentarz

Translator

Bebetto - 30%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 30%

Recenzje i komentarze klientów


css.php