Mutsy Spider opinie (3,92) · Solidna konstrukcja, futurystyczny design

Mutsy Spider

Mutsy Spider

Średnia cena rynkowa wózka spacerowego Mutsy Spider kształtuje się granicach 1000 zł.
Jest to lekka spacerówka renomowanej holenderskiej firmy Mutsy. Model ten charakteryzuje przede wszystkim bardzo nowoczesny, wręcz futurystyczny design, który sprawia, że jest to produkt idealny dla osób odważnych i lubiących się wyróżniać.
Ma aluminiowy stelaż, całkowicie demontowaną budkę, teleskopową rączkę, regulowany podnóżek, siedzisko rozkładane do pozycji półleżącej oraz sprzężony hamulec na tylne koła. Dodatkowo na stelażu można  zainstalować fotelik samochodowy Mutsy Safe2go.
Jest niezwykle łatwym w prowadzeniu i co bardzo ważne niezwykle stabilnym 3 kołowym wózkiem. Nie jest to jednak model terenowy, nie nadaje się więc do jazdy po dużych nierównościach. Łatwo się składa do bardzo małych rozmiarów, dzięki czemu mieści się bez problemu nawet w najmniejszym bagażniku. Dużym atutem  jest też dosyć wysokie umiejscowienie siedziska, dzięki czemu dziecko ma dużo lepszy widok na otaczający je świat.
Jeśli chodzi o wady tej spacerówki to są nimi przede wszystkim wysoka cena (1000 zł), a także stosunkowo mały kosz na zakupy i brak barierki ochronnej. Waga produktu to 9 kg – lekki.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php