Ferrari Beone (4,29) · Bezpieczny i tani fotelik, a do tego jaka samochodowa marka

ferrari beone Ferrari BeoneŚwietna wiadomość dla entuzjastów włoskiej legendy samochodowej  – Ferrari. W sprzedaży pojawiły się oficjalnie licencjonowane przez te firmę oryginalne foteliki samochodowe  Beone na skorupie znanej marki Nania. Jest to nie lada gratka dla każdego zapalonego fana motoryzacji – nie tylko dla właścicieli samochodów tej ekskluzywnej marki. Możemy już potwierdzić, że model znalazł dotychczas liczne grono nabywców.
Oprócz oczywistej klasy i bardzo atrakcyjnego wyglądu Ferrari Beone  jest bardzo bezpieczny (4 w ADAC) i zaskakuje niespotykanie niską ceną. Koszt nosidełka nie przekracza nawet 200 zł, jest to o tyle zaskakujące, że jest to, ta właśnie, słynna marka. Przy takiej cenie, klasie i wyglądzie produktu, inne foteliki wprost bledną. Jak każdy inny produkt z przedziału 0-13 kg Beone montowany jest tyłem do kierunku jazdy za pomocą pasów samochodowych, posiada daszek przeciwsłoneczny, pasy wewnętrzne i wkładkę redukcyjną dla niemowląt.

Dodatkowym atutem jest możliwość nabycia fotelika z wbudowanymi specjalnymi adapterami  do montażu na wózkach Roan, Riko, Kunert, Tako, Bebetto, Coletto, Jedo, Euro-Cart czy Camarelo. W takich zestawach wózków 3w1 cena tego fotelika staje się jeszcze bardziej atrakcyjna i konkurencyjna. Jest to nosidełko naprawdę godne polecenia.

Dodaj Komentarz

Translator

Maxi Cosi - 10%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 10%

Recenzje i komentarze klientów


css.php